Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy éves kisbabával hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves kisbabával hogyan zajlik egy esküvő és lagzi? Hogy ment az altatás/ etetés/ meg az egész nap, vigyázott -e rá külön valaki? Meddig bírják erővel?

Figyelt kérdés

Júliusban lesz az esküvőnk és a lányunk akkor lesz egy éves. Nagyon várjuk már csak igazából kíváncsi lennék akik szintén így tartották hogyan zajlott. A pici még szopizik most és van rá esély hogy akkor is fog.

Illetve én úgy gondolom a nagy napon is ő a legfontosabb nekünk így ha rám van szüksége pl egy esti puszi vagy az altatásnál nem fogom egyedül hagyni, rá sem nézni. Úgy gondolom leszünk ott annyian hogy megoldjuk.

Nagy társaság lesz közel 200 fővel egy olyan kúriában ahol ott is lehet aludni.

Nagyon érdekelnének hasonló sorstársak véleménye tanácsa!!

Köszönöm!



2018. dec. 13. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
1 ilyen lagzin voltam eddig. Ott alapban volt 2 fizetett lány, aki vigyázott a gyerekekre. Persze a hivatalba és a zsinagógába nem jöttek, és olyan helyen volt a szobájuk, hogy ne zavarja őket a zene.
2018. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Ajjaj, tehát házasságon kívüli gyermek, hmmm...

De majd az egyik nagyi megeteti lefejt tejből.

2018. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

nem biztos, hogy 1 évesen szopni fog. az én fiam 6 hónapos koráig nagy cicibajnok volt, aztán ahogy mást is kapott, úgy hagyta el a szopit 10 hónapos korára.


sajnos a legrosszabb időpontot választottátok. 1 évesen kezd el járni, nem fog egy helyben megmaradni + lehet, hogy iszonyat meleg is lesz.


ha eddig tudtatok várni az esküvővel, nem értem, miért pont jövőre kell. de ti tudjátok.

2018. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Unokatestvérem kisfia másfél éves volt tavaly, amikor összeházasodtak a férjével.


A lagzi helyben volt (falu), a kisfiúra az egyik rokon vigyázott a szertartások ideje alatt, a vacsin ott volt ő is, aztán valamikor este 9 körül vitték haza. Otthon elaludt, a pár házzal arrébb élő idős hölgy vigyázott addig rá és a házra.

2018. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
Te is szopizni fogsz majd az esküvőn a gyerekkel :D Minek ekkora banzájt csinálni, ha már úgyis fel lettél csinálva és szültél is? Szánalmas és felesleges az egész.
2018. dec. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lettem felcsinálva hanem terveztük a babát. Igazán nem értem miért kell ilyen bántó kijelentést tenni.
2018. dec. 28. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!