Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Glamirától jegygyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Glamirától jegygyűrű?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mik a tapasztalatok? Megéri onnan rendelni gyűrűt? Minőségileg milyenek?

2019. márc. 1. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nagyon drága. Ennyit nem költenek jeggyűrűre. Házasságira annál inkább.Alapból internetről nem rendelnék jeggyűrűt látatlanban. Mi sem rendeltünk a karikagyűrüinket, hanem megnéztük élőben.
2019. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
költenék*
2019. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia,


Szerintem rendben van. Árban átlagos, gyorsan megcsinálják és ki is szállítják.

2019. márc. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
én majdnem redeltem online gyűrűt. Még jó, hogy a vőlegény nem engedte, mert amikor bementünk egy ékszerbltba, az a gyűrű, ami a legjobban tetszett, felvéve borzalmas volt. Ruhát lehet online venni, de egy gyűrű egészen más. A sárgaarany nem mindenkinek illik a bőrtónusához például. Nekem is az a bajom, hogy olyan gyűrűk tetszenek, amiket csak egyeidleg készítenek, és nem lehet próbálni. De próba nélkül nem lehet eldönteni, jól áll-e. 40 évre vesz az ember gyűrűt, így nem mindegy. Óriási különbség van felvéve egy egy gyűrű között, nagyon nem mindegy, hány mm-es, milyen vastag.
2019. márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!