Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt hogy lehet megoldani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy lehet megoldani? Jart mar valaki velem egycipobe?

Figyelt kérdés
Szoval... Szeretnek temploni eskuvot. En magyar vagyok es reformatus, a parom mas nemzetisegu es mas a vallasa is (keresztyen). Erti egy kicsit a magyart de nem nagyon beszeli. A templomba meg kell egy eskut elismetelni a lelkesz utan. Ti ezt hogy oldanatok meg?
2010. júl. 2. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem előre elkéred a szöveget és gyakoroljátok
2010. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkét vallás keresztény lehet ökömenikus esküvőt tartani (két pap és együtt tartják a misét) vagy a reformátushoz pl katolikus hozzámehet református esküvőn is.

Milyen nyelven beszél jól? Lehet hogy lehetne egy olyan lelkészt keresni aki beszéli azt is és kétnyelvű lehetne a mise, bár azt hiszem szegény násznép nem biztos hogy kibírná olyan hosszú.

2010. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nézz körül szertartás mester témakörben az interneten. Én a minap láttam, hogy van egy cég akinél "bérelhető" két nyelvű szertartásvezető esetleg érdeklődj ott.

u.i: a szertartásmester nem egyenlő a ceremóniamester illvőféllyel ez egy külön kategória. Szerintem ott találtok megoldst a problémára.

Sok boldogságot nektek!

2010. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom
2010. júl. 3. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Tomács? Úgy értem valaki tolmácsol a családból. Sokkal jobb, mintha mindenki elkezd "mosolyogni", kuncogni, hogy jajj de aranyos, nem tudta kiejteni az egyik vagy másik szót. Szerintem az olyan gáz. Arra vigyázz, hogy neki ne legyen kellemetlen. Vagy egyszerűen a saját nyelvén válaszol.
2010. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tolmácsot kell szerezni. Off. én voltam egy esküvőn, ahol a férfi nem beszélt semmit, és nem is értett semmit magyarul. Gyakorolt, de hiába mert amikor a pap azt mondta, leizzadva és iszonyat artikulálva: "És most Xy mond utánam" , a srác megismételte "És most Xy mond utánam". Szétröhögtük magunkat. A srác meg élete legnehezebb pillanatait élte át.
2010. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!