Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi történik velem? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? SOS

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt a párommal, életemben nem voltam ennyire szerelmes, összeköltöztünk, megkérte a kezem, tőle akarok gyereket, összeillünk és egyszercsak egyik pillanatról a másikra elkezdődött valami fura bennem. egyszer lángolok, aztán idegesít, majd megint halálosan szerelmes vagyok, aztán elmúlik és ezt játszom naponta. 2 hónapja. de közben nézegetem a gyűrűket a neten. érzem, h ő az igazi, de akkor mi ez az érzés? amúgy kényszerbeteg vagyok, lehet a betegség része is, de ez nem múlik.nem bírnék mással élni, az életem üres lenne nélküle, de mégis újból rámtör az érzés. talán kezd elmúlni a szerelem? és ahogy belegondolok ismét lángolok, megőrülök ettől. mi ez?:(
2010. júl. 12. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
esküvő előtti pánik
2010. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Elhamarkodtátok a dolgokat. Az együttélés során döbbenhettél rá, hogy az élet nem csupa ragyogás. Ez bizony a szürke valóság!
2010. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

lehet, hogy a kényszerbetegséged is közrejátszik. De nem ijedtél meg egy picit a hirtelen jött kötöttségtöl?

Csak azért kérdezem, mert az elején nálam ez volt, de aztán valahogy elmúlt...

22/L

2010. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
az elején nem, csak a költözésnél éreztem először. aztán elmúlt. azon már túl vagyok, jó, h itt lakik, hiányzik, ha munkában van. de mégis. 5 percenként változik. nagyon szerelmes vagyok, aztán semmi.
2010. júl. 12. 11:01
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
szerintem is elhamarkodott. és tudat alatt ellenkezel... 8 hónap és már az esküvőt tervezitek? lehet hogy egy kicsit lassítani kéne és élvezni a csak együttélést stb..de ez csak az én véleményem.
2010. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyors ez neked!Lehet,hogy nem tudatosan,de attól félsz,hogy kiderülnek a gondok és már késő lesz.A költözés az első nagy lépés,akkor kezdődtek a az érzéseid is.Most pedig az eljegyzés.Ha tényleg szeretitek egymást,akkor bőven ráértek még erre.Haladjatok a te tempodban,ha már te érzed úgy,hogy mindennél jobban akarod,akkor nem fogsz félni sem.8 hónap még semmi,könnyen dönthet ennyi idő után az ember még rosszul,a szerelem lila köde is elvakítja.Várjatok még.
2010. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
azt vettem észre, h amikor elmegyünk vhová, akkor jobb. lehet, h nincs elég közös romantikus élményünk, itthon többször tör rám
2010. júl. 12. 11:21
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztosan meg vagy ijedve attól, hogy bizony nincs mese itt már elkötelezed magad, jó esetben egy életre.

Ez megrémíti az embert.

Az pedig, hogy sokszor idegesít, teljesen természetes dolog. Az embernek szüksége van egy kis magányra, egy kis egyedüllétre néha, és ha ott van valaki mindig mellettünk, akkor az néha idegesítővé tud válni. Én is nagyon szeretem a páromat, de sokszor idegbajt kapok, ha belekezd egy hosszú sztoriba, már alig várom mikor lesz vége. Nem tudok mindig annyira figyelmes lenni, ahogy ő azt joggal elvárná. Ráadásul, ugyan én is szeretek beszélni, de ha valamit egy mondattal el lehet intézni, akkor megteszem és nem csűröm csavarom tovább a dolgot. Szóval engem ez tud idegesíteni, ennek ellenére nagyon szeretem a párom.

Őt meg más idegesíti bennem. :-)

2010. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg épp hogy romantikából volt eddig sok és a való életből kevés. Szerelmes vagy lángolsz, gyűrűket nézegetsz, ez mind nagyon szép és jó, de egy tartós kapcsolathoz nagyon kevés.


Szoktatok beszélgetni? Miről, hogyan? Mi a közös bennetek: hobbi, vallás, politikai irányultság, ízlés, ételek, bármi... Mi az, ami idegesít benne? Mert 20 év múlva kétszer ennyire fog idegesteni... Fogod-e tudni tolerálni, amikor elmúlik a nagy szerelem?


Persze egy szerelmesnek józan észről beszélni falra hányt borsó szoott lenni. :-) Viszont ezen, a józanészen és a józan dömtéseken múlik, hogy pár év múlva együtt lesztek-e még, esetleg közben egy gyerek életét is megkeserítve a válással.

2010. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
szoktunk beszélgetni nagyon sokat, szinte mindenben egyezünk. túl tökéletes.
2010. júl. 12. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!