Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baj van velem ha (nő létemre)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem ha (nő létemre) egyáltalán nem foglalkoztat maga az esküvői szertartás ill. hogy nem különösebben vágyok rá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 22:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem, semmi gond. Én is nő vagyok, és engem sem igen foglalkoztat. Szeretnék templomi esküvőt, vőlegény is van, de maga az egész műfelhajtás nem izgat. Emiatt ne fájjon a fejed.
2011. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Az ég világon semmi baj nincs veled.
2011. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem,csak okosan gondolkodol. Nem az esküvő körüli szertartás és a lagzi a fontos,hanem az,hogy a felek szeressék egymást.

A jó házasság nem a nagy felhajtáson és az álomesküvőn múlik.

2011. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
igen,mert ez a nõk àlmai közé tartozik,viszont nem vagyunk egyformàk.Ha neked jó és megfelelõ az esküvõi szertartàs nélkül miért ne??
2011. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Engem sem izgat, nem is akarok.
2011. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem 30 éves koromig eszembe se jutott, hogy férjhez menjek....

Majd ha jön az "igazi", még simán elgondolkodhatsz ezen a témán.

2011. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ez a nők álmai közé tartozik??? Neked az álmod, és te egy darab nő vagy. Tegyük fel, hogy ismersz 1000 másik nőt, akiknek ez az álmuk. Még így is elég nagy általánosítás, hisz a maradék 3 milliárddal nem találkoztál.
2011. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az igazi már megvan, mégis az esküvőben csak az újabb pénzköltési lehetőséget látom..
2011. jan. 4. 23:29
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Számomra sem a felhajtásról szól az esküvő, hanem, hogy elköteleződünk egymás mellett. Házasság nélkül egy idő után nekem elképzelhetetlen lenne az együttélés, a gyerekvállalás meg főleg. Én majd 40 évesen nem szeretnék senkinek sem a barátnője, szeretője, élettársa lenni, hanem a felesége, ha szeretjük egymást magától értetődő, hogy jogilag is felvállaljuk ezt.
2011. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

sztem is csak pénzköltés,nem etetek itatok 300olyan embert akiből sziven szerint kerek 12 lenne ott csak...

(a 300 a legutóbbó esküvői létszám a családban,70%-át életemben nem láttam,de állitják h illik meghivni:D)


ugyhogy részemről ezzel a 12 emberrel és párommal csendes kis templom,anyakönyvvezető,és még éttermet se nagyon kell előre foglalni,ennyien elférünk akárhol

a maradék 280 ember meg eggyel kevesebbszer tömi tele magát

23/N

2011. jan. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!