Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ehhez a ruhához milyen csokrot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez a ruhához milyen csokrot, kiegészítőket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval valami ilyesmi lesz a ruhám

[link]

Nem tudom, milyen csokrom legyen, és hogy milyenek legyenek a kiegészítőim? Mindenre nyitott vagyok:D Fátyol, tiara, nyaklánc, stóla, akármi. (csak fülbevaló nem, mert nincs kilyukasztva a fülem:))


2010. júl. 2. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem vmi szép nyaklánc mindenképp kell, mert anélkül "csupasz" lenne a nyakad. Nem kell túl hosszú. Ezüst esetleg kövekkel kombinálva.

Kiegészítőnek lehet még vmi fejdísz, vagy ha szeretnél akkor fátyol. Fejdísz a felsőrész mintázatával összhangban, vagy vmi egyszerű sima, fátyol pedig sima semmi mintával.

Egyébként gratulálok! :)

Én vörös rózsából ajánlanám a csokrot, de beszéld meg a virágossal, biztos ad tippet.

2010. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fülbevaló helyett klipsz, nagyon szépek is vannak, színes helyett fehérben, bizsus plázás ékszer boltban nagyon szépeket szoktam látni:

[link]

[link]

[link]


Tiara, nyaklánc:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Csokor:

[link]

[link]

[link]


Fátyol, nekem ezek tetszenek:

[link]

[link]


Stólából tudtommal túl nagy választás nincs a ruha anyagával és csipkéivel megegyező stólát szoktak adni, már ha van a ruhához, hidegebb idő esetére kérdezd meg, hogy pelerint tudnak-e adni, valamit egy kicsi bugyrot, táskaszerűséget amibe pl. zsepit tudsz rakni.

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Megmondom őszintén a vörös rózsa menyasszonyi csokor borzalmas az én véleményem szerint, a rózsát alapból nem szeretem, a fátylat és tiarát együtt is nyugodtan húzhatod, jól mutat együtt, csak ne túl csicsásat válassz.
2010. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

off: 22.02-es válaszoló által belinkelt utolsó csokor nagyon gyönyörű!!!!

bocsi, nem tudtam szó nélkül hagyni, csodaszép!

2010. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

vörös rózsa nekem sem tetszik inkább valami egyszerűbbet pl. halványrózsaszín virágcsokor, vagy csak simán egy szál kála

nyakláncnak pedig valami szép ezüst nyakéket és a fejdísz is lehetne hasonló

2010. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Gyonyoru a ruha!Sok boldogsagot kivanok!
2010. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

22:02: Köszi a sok képet! A második csokros képből az álló csokor nagyon gyönyörű! Szerintem olyanom lesz:) A kistáskák is nagyon tetszenek.

A klipsz eszembe se jutott. Valami fehér gyöngy legyen? A ruhához is az illik nyakláncban is, nem? Van egy gyönyörű köves nyakláncom, amit a nagymamámtól örököltem (öt átlátszó kő (mint az üveg, bocsi, nem vagyok otthon kövek terén:D) és olyan szépen kitöltené a nyakamat, dekoltázsomat(nem nagyon, csak olyan szépen) Az nem illene hozzá szerintetek?

2010. júl. 2. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!