Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táplálék kiegészítőket...

Milyen táplálék kiegészítőket ajánlotok?

Figyelt kérdés
1 éve járok kondiba, most volt egy kis kihagyásom, és szeretnék szedni táplálék kiegészítőket. Az étkezésemet nem akarom nagy mértékben megváltoztatni(pedig tudom, hogy ezt kéne, de nincs rá sem időm, sem pedig türelmem), a legfontosabb az, hogy zsírégető hatású legyen. És persze kéne valamilyen étel "helyettesítőt" is, én a Manna-ra gondoltam. Ezek mellet, hogy kell az étkezést koordinálni?
2010. jan. 11. 22:07
 1/7 anonim válasza:

Vegyél zsírégetőt +


Tömegnövelőként ajánlom:


Jumbo, kb 11 ezer forint 4500g, nagyon megéri, kiváló termék. nézz utána miket mondanak róla


felső kategória: volumass 35 ennek már húzosabb az ára... őszintén szólva nem tudom mennyi a különbség a jumbo és e között, de nem hinném hogy túlsok, és ez már eléggé nehezen megfizethető kategória...

2010. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
jah és azt mondani akartam hogy először a ZSÍRT KELL LEPUCOLNI, ÉS EZUTÁN MEHET AZ IZOMÉPÍTÉS. szerintem elsőként diétázz...
2010. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ami neked kell az egy kevert protein (tejsavó/szója.) Mannát felejtsd el!

Csinálj normális étrendet magadnak!!!!!!!!!!!!!!

Minek a tápkieg ha nincs normális kajád?????????????????

EGY (esti) Étkezés helyett igyál szójaproteint!

www.body.builder.hu itt kellenek neked az alapok és az étkezés!

Csinálj aerob edzéseket is!!!!!!!!!4

2010. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

megfogadom a tanácsaidat, most a zöldség diétán gondolkodom. A zöldségekkel nincs bajom. :)

A másik az lenne, hogy a tömegnövelésnél, ami feljön súly, az már izom, vagy háj?

2010. jan. 11. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
azt azért ne felejtsük el hogy a scitec csak európában van.amerikában sokkal jobb termékek vannak.próbálj meg olyan terméket venni,amit amerikaiak használnak.(vannak nálunk ilyenek)
2010. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, én nem akarok kötözködni, de neked halvány lila gőzöd nincs semmiről... Aki ilyeneket leír, hogy "zöldségdiéta" meg, hogy ami tömegnövelésnél feljön, az izom-e vagy háj... Arról már nem is beszélek, hogy az étkezéseidet nem akarod megváltoztatni, mert nincs időd??????? Meg türelmed???? Mi van? :D Zsírégető hatású étrend??? Helyettesítő??? Mit helyettesít?


Hogy értsd milyen kapitális tudatlanságokat írsz, lefordítom, hogy értsd...


Hello, szeretnék valami tuningot az autómba, de ne mondjátok, hogy tankoljak előbb, mert se kedvem, se pénzem rá! Egy éve vezetek, ilyen izé autóm van... van kereke, meg minden... piros autó! Már tuningolom amúgy, van rajta csomó matrica, hogy jobban menjen, és flitteres csillogó illatosító, hogy még jobban menjen!


Na nagyjából ez jön le abból amit írtál, csak testépítő témakörben :)


Amit az előttem szóló írt, hogy olvasd a bodybuilder.hu-n az alapokat, az jó ötlet. Előbb meg kéne tanulnod, mi hogyan működik, mert enélkül bármilyen tápkieget venni pénzkidobás.

Az első meg azt írja vegyél zsírégetőt, meg tömegnövelőt??? Na ő is nagyon vágja a témát... :S

2010. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy szóval nem említettem, h profi vagyok testépítésben, de valahol el kell kezdeni...:)
2010. jan. 12. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!