Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kiegészitőket ajánlotok...

Milyen kiegészitőket ajánlotok tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tömegnöveléshez szeretnék vásárolni táp.kiegészitőket. Szeretném, ha segitenétek kiválasztani a megfelelőket. 184 cm magas vagyok és 70 kg a súlyom. 1 éve edzem, eddig vitaminokat, jumbo-t és kreatint használtam. Kb. 30 000 forintom van rá, jó lenne, ha tovább birná, mint egy hónap. Köszi a segitseget!
2010. júl. 17. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,hogy milyen az alkatod,és az étrended
2010. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az alkatod alatt azt értem hogy könnyen vagy nehezen hízol és miben hízol(zsír vagy izom)
2010. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom hogy az étrendedet tegyed rendbe, az a legfontosabb. Ha az nem jó akkor felesleges pénzkidobás a kiegészítő. Mivel eléggé kezdő vagy 1 éves múlttal, ezért neked kiegészítőnek egy jó multivitamint, Volumass 35-öt és egy tejsavófehérjét ajánlok, az égadta világon semmi szükséged kreatinra vagy bármi másra.
2010. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk a volumass nem a legolcsóbb megoldás.Nekem nem húzta ki soha 1 hónapig.

A multi vitamin az alap(pl.:pro pak)

Ha már használtál kreatint akkor a tolhatod tovább(2hónap után 1 hónap szünet legyen benne) Ha nem érzékeny rá a gyomrod akkor 1 monohydrate por(pl.:biotech 100%monohydrate).

Ha nehezen hízol maradhat a Jumbo.Ha könnyebben és az étrended is rendben van akkor inkább fehérjét szedjél.100% whey pro az viszonylag olcsó,bár ha ki tudod gazdálkodni a volumass tényleg jobb vagy esetleg egy Brutal Gainer.

Ha tömegnövelőt vettél(alkat és étrend miatt)vehetsz mellé 1 aminosavat is(pl ultra amino)

És valami gyors szénhidrát(dextróz) edzés utánra

2010. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De persze ahogy az előttem szóló is írta:ÉTREND a legfontosabb.A kiegészítők semmik.A jó étrend és megfelelő pihenő nélkül NEM lehet fejlődni sehogy.(még szteroiddal sem)Mindennek ez az alapja
2010. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kajám rendben, 2g fehérje és 4g ch ment eddig testsúlykilogrammonként, most emelni fogom a fehérjét 2.5g-ra, a ch-t 5 g-ra. Eléggé nehezen hizom, mindigis vékony testalkatú voltam. Örülnék, ha konkrét termékeket tudnátok ajánlani.
2010. júl. 17. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Ekkora tápanyag bevitel mellett szerintem nem szükséges tömegnövelő.A táplálék kiegészítő kiegészíti a rossz táplálkozást.De neked azzal nincs gond így felesleges.Arra az esetre tarthatsz otthon Jumbot ha rosszul jön ki a "lépés" és nem tudsz valamiért eleget kajálni.De konkrétan kúra szerű szedésre így én nem ajánlok semmit.


Amit viszont ajánlok és már írtam:szőlőcukor edzés utánra

Multivitamin

Izületvédő

2010. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bauxitfőzelék válasza:
B*zdmeg étel! Vitamin és Jumbo edzés után, kreatinra ne költs, ha nincs miből.
2010. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!