Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kedves jegyesek es hazasparok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves jegyesek es hazasparok! Hol lehet olcsobban meg venni a gyuruket? Feil vs Crico ekszer (otvos)

Figyelt kérdés

Nem kerek sem arat(korulbelulit sem) csak, hogy szerintetek(hatha van itt olyan akinek van valamelyikukkel tapasztalata) hol kedvezobbek az arak?

A feilnel vannak arak de a criconal nincsenek igy nincs osszehasonlitasi alap.

Tudom menjek el vagy hivjam fel oket de hatha megis van valaki aki tud nekem segiteni.

Egyebkent vagy klasszikus gyurut szeretnenk vagy ilyet(feheraranybol, nem gyemant kovekkel):


[link]


[link]


2019. márc. 31. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk konkrét elképzelésünk volt, elküldtem mindkettőnek a paramétereket és írtak egy árat. Végül a Feilnél vettük meg, mert az olcsóbb volt jóval, főleg hogy kaptunk 10% kedvezményt és 1 gyémántot ingyen is. Érdemes nézni az esküvős magazinokat, abban szokott lenni 10% Feil kupon.
2019. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Zálogház.
2019. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!