Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kibír 1,5 év távollétet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibír 1,5 év távollétet egy kapcsolat? 3,5 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve együtt is élünk, jegyesek vagyunk fél éve. Most úgy alakult, hogy 1,5 évet külföldön kellene tölteni a munkája miatt valamelyikünknek.

Figyelt kérdés

(Nem írom, hogy melyikünknek, mert a lényeg szempontjából mindegy. ) USA-ról van szó, tehát kilométerben, utazásban is rengeteg. Kb. háromszor tudnánk találkozni ez idő alatt. Ki szokott bírni ennyit egy kapcsolat?

Amit még tudni lehet rólunk, hogy nyáron fogunk házasodni, és nagyon elkötelezettek vagyunk egymás iránt, nagyon szeretjük egymást. Az elutazás októberben lenne, egy kutatási projektben kellene részt venni, a szakmai előmenetelhez is szükséges lenne.

Lehet, hogy nem amerikai filmekre kellene adnom, de azokban mind szétmentek egy ilyen távollét után a párok. Van bennem/bennünk félelem.

Írjatok véleményt, legyetek szívesek.



2018. dec. 30. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Honnan tudhatnánk, hogy ti mennyit bírtok ki? Azt javaslom, ne házasodjatok össze az út előtt!
2018. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Egyutt nem tudtok menni?
2018. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
En is utana hazasodnek inkabb. Akik igazan szeretik egymast, egyutt is meg tudjak oldani az utat, kar kockaztatni. A pasi a gyenge pont, azok mind elcsabithatok szexhiany eseten, barmennyire szeretnek is.
2018. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Ha annyira elkötelezettek, akkor vagy nem menne az egyik vagy menne az egyik után a másik. Az 1.5 év a 4.5-nek több, mint egyharmada...nem hiszem, hogy ebből esküvő lehetne így.

32/f

2018. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy nem bírnám, de amúgy sem vagyok képes távkapcsolatra. Mindenképpen megpróbálnék együtt kimenni a párommal, vagy a 3 találkozót legalább duplájára növelni.
2018. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért kell ítélkezni, és bántani a kérdezőt.

Mi az, hogy ha szeretnék egymást, ketten mennének???

USA-ba? Tudjátok, hogy van a vízum? Gondolom, a kiutazni szándékozó fél megkapja a munkahelytől (vagy a kutatásos intézménytől), kintről a vízumot. A másik pedig legyen ott illegálisan?

USA-ban a mérnökön, orvoson kívül nem ugrálnak más munkavállalókért.

Ha pedig, mint hozzátartozó jogán menne ki a másik, akkor pont jó, ha törvényes házasok.

Javasoljátok itt a hülyeségeket neki.

2018. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az van, hogy amelyikünk itthon marad, az sem gyöngyöt fűzni fog, hanem egyik egyetemi klinikán van nagyon jó munkája. (Nem olyan, hogy itthagyja a gépsort a gyárban, vagy itthagyja a könyvelőirodát mondjuk). Egyikünk sem átlagos munkát végez, nem ugrálhatunk.

Még persze meggondoljuk a 1,5 évet, most ezen kattog az agyunk, nem kicsit.

2018. dec. 30. 12:35
 8/15 anonim ***** válasza:
El lehet távolodni rendesen ilyenkor,de ki lehet bírni ha 3x tudtok találkozni.El lehet csábulni is,mert azért az embernek kell a törődés.Viszont mivel ez fontos munkai dolog az egyiknek,akkor menjen,bírjátok ki,és ha kibírtátok,akkor házasodjatok össze.Fontos a minden napi kapcsolattartás(telefon,e-mail,stb,).Sok sikert.
2018. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8-as, köszönöm a segítő válaszodat.

Na igen, ez az "eltávolodás", mi is ettől félünk. Ilyen helyzetben még nem voltunk. Elcsábulás, érdekes, az nem izgat minket, nem is tudnánk elképzelni. Csak az "eltávolodás" a nagy félelmünk.

A másik, hogy olyan, de olyan gyorsan telik amúgy az idő. Mármint a normális életben. Az biztos, hogy relatíve le fog nekünk lassulni nagyon, gondolom...

2018. dec. 30. 13:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Én fizetés nélküli szabadságot kértem a munkahelyemen ugyanilyen okból. Simán megadták és amikor visszajöttünk gond nélkül ott folytattam, ahol abbahagytam.
2018. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!