Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek van olyan nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan nő aki Magyarországon pénzért hazasodik, mondjuk negerekkel üzleti okból?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a negernek kell a papír a nő aláírja a házassági szerződést,cserébe kap mondjuk 5 millió forintot. Létezik ilyen? Nem én akarok,csak hallottam ilyet h a fekak erre mennek.
2019. ápr. 20. 06:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
A négereknek nincs annyi pénzük.
2019. ápr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
A négerek ezt nem tudják, és nem is akarják kifizetni. Ellenben nagyon jók abban, hogy a hülye magyar nőket elszédítsék, és szinte bármire rávegyék.
2019. ápr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Aha.A nő fizet 5 millió forintot a négernek és kap egy nagy farkat.
2019. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
A nők többsége pénzért házasodik, négerekkel viszont ingyen is hajlandók.
2019. ápr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem volt erre szükségük, mivel Orbánéknak ott volt a letelepedési kötvény, ami olcsóbb volt bárminél, így bármilyen migráns, menekült, terrorista, alvilági ember bejuthatott az EU-ba és Magyarországra (Viktorék meg elrakták a pénzt, az adófizetők sosem kapták ezt meg).

Elvileg már nincsen 2017 óta, így most lehetséges, hogy jönnek majd az ilyen érdekházasságok. Főleg ukránoktól lehet várni ilyet, nem afrikaiaktól.


Illetve több afrikai és ázsiai országnak növelték a magyarországi egyetemi férőhelyeit (stipendium hungaricum). Az így ideérkező emberek tanulmányaik után jó eséllyel pályáznak arra, hogy ittmaradhassanak.

Mondjuk tőlök azért nem kell annyira idegenkedni talán, ha már egyetemre külföldibösztöndíjjal érkeznek, de kötelezhetnék őket arra, hogy egyenlő arányban nyerjenek ösztöndíjat a férfi és női hallgatók, mert pl én itt (kaposvár) azt látom, hogy 5-ből 4 férfi.

2019. ápr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam már házassági ajánlatot bevándorlótól, úgy hogy még csak azt sem látta, hogy nézek ki, egy fórumon. De pénzt nem ajánlott

Viszont valahol olvastam de az azt hiszem nem Magyarországon volt, hogy a nő pénzért akart hozzámenni egy migránshoz, de még mielőtt kimondták volna a boldogító igent letartóztatták őket.

2019. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát figyi, lehet megkövezni, de ha nem lennék házas/szerelmes, és párkapcsolatom se lenne, simán belemennék egy ilyenbe - természetesen csak papíron, tehát nem kefélnék vele a pénzéért.

Hogy ez valóban létezik-e, azt nem tudom, de a leírásból win-win-nek tűnik a szitu, szal miért ne...?

2019. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem öt milliót adnék a lánynak akit el veszek hanem mindenem de mindegy és nem más etnikum ból származok szerintem így van a legtöbb férfi
2019. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak a papír miatt lenne. A nő megkapná az 5 millat,a fickó meg a papírt,utána elvalnanak.
2019. ápr. 20. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem igy mukodik hogy hazassag majd elvalnak...

Az en ferjem Iraki.

6 eve elunk egyutt de nem engedtek házasodni mig benem bizonyitjuk hogy nem erdek hazassag-e...

4 honapig sz..oztak mig engedelyeztek hiaba voltak papirjai.

Kijottek ellenorizni egyutt lakunk-e kikerdeztek minket kulon.

Jol megakartak izzasztani de nem sikerult 😂

Kikerdeznek hol ismerkedtetek meg,mikor,fogkefe szine napi rutin szoval egymasrol. Ha elrontod akkor nem kap papirt.

Szoval necces.

Bar most lattam egy neger csokat egy rusnya kozepkoru novel (tenyleg az volt.. kb 120kg fognelkuli apolatlan a csavo pedig 20 körül jol szitualt uzletemberkent nezett ki. Latszik ha nem vagytok igazi par... bar meglehet probalni.

De ki fizet 5000000 forintot?? :D

Sok sikert neki de keszuljon fel hogy megizzasztjak oket....

2019. ápr. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!