Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mennyire volt erős a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire volt erős a menyasszonyi sminketek?

Figyelt kérdés
Én a természetesség és az egyszerűség híve vagyok, kb. úgy szeretnék kinézni, mint a hétköznapokban, csak sminkkel. Erre kisminkeltek úgy, hogy nekem az egyáltalán nem tetszett. Reális elvárás ilyenkor a természetes smink? Szóljak, hogy nem tetszik?

2019. jún. 5. 06:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te fizetsz, nyilván szólni kell, hogy nem tetszik.

Eleve úgy kellett volna kezdeni, hogy elmondod, hogy mi az elképzelésed.

2019. jún. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Elmondtam, ezt így szóról szóra. De mégsem olyan lett.
2019. jún. 5. 06:47
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Magamat sminkeltem, mert nem akartam bazári majomnak tűnni. Így valóban én nézek vissza a képekről, nem valami mesterkélt hasonmásom. 😊
2019. jún. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%

Nem volt probasminkem, akkor lattam eloszor a kozmetikust az eskuvo napjan (masik varosban eskudtunk). Elmondtam neki h termeszetes sminket szeretnek, egesz biztosan kepeket is mutattam (10eve tortent), kb 40percig vakolt, majd a tukorbol egy gyonyoru, áteljesen idegen no nezett vissza ram. Mar nem volt ido masikat csinaltatni es szemmel lathatoan total kulonbozo volt az elkepzelesunk a natur sminkrol. Megkoszontem kifizettem es amikor beszalltam a kocsiba, apam kozolte h hat ez eleg oromlanyosra sikeredett. Ott helyben letoroltem a nagyjat.

Azert pakolnak ennyit h jol mutasson a fotokon, de en nem akarom a fotokon ezt az idegen not nezni, hetkoznP is csak alapozot szempillaspiralt hasznalok, mit altassuk magunkat h maskepp nezek ki?

Ami nagyon bejott viszont az a muszempilla, az sokat dobott az osszkepen.

Azota elvaltunk, iden lesz az uj parommal az eskuvo, egesz biztos kerek szempillahosszabbitast es ezuttal meg tobb keppel megyek majd es meg aprolekosabban elmondom h uazt az embert szeretnem viszontlatni, csak szebb kivitelben.

2019. jún. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Előtte két barátnőm ment férjhez, náluk láttam, hogy mindegy, mit kértek, a sminkes egyedül lárva maszkot tud csinálni. Színpadi sminknek az operába tökéletes, erős fényben, a páholyból is látni a mimikát. De a fotókon rettenetes. Tényleg, mintha nem is ők lettek volna az esküvőjükön, hanem a dublőrük.


Nekem egyszerű ruhák volt, csak polgári szertartás, szűk családi körben. Magamnak csináltam meg a sminket és a hajamat is. Így pont olyan lett, amilyet akartam. A fotókon is jól nézünk ki.


Szerintem te is jobban jársz, ha egyébként is szoktad magad sminkelni, és van hozzá kézügyességed.

Az egyetlen, amivel érdemes profihoz menni, az a műszempilla, ha szeretnél. De ha előtte sose volt, akkor ne most próbáld ki először.

2019. jún. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyi smink volt rajtam, mint bármikor. Szempillaspirál, szájfény, pici pirosító. Így az esküvői képeken pont olyan vagyok, mint ÉN, csak szép ruhában.

Ha nem tetszik a sminked, vagy elmész még egyszer egy próbasminkre, vagy annyiszor, ahányszor kell, hogy elérjétek a megfelelö hatást, vagy csináld meg a saját sminkedet. Ez a te napod. Elrontja az egészet, ha nem tetszel magadnak.

2019. jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Azert csinaljak, mert a tenyleges natur smink az ugy eltunik a kepeken (nem az ilyen szelfiken, vagy amikor korbe fotoz szertartas alatt a fotos, hanem amikor a kreativ fotozas van pl. beallitott korulmenyek kozott), hogy nagyon konnyeden csak egy szinte az agybol kikelt halovany, fako arcu valaminek tunik az ember. Van rengeteg gyonyoru kep, ahol pont emiatt amit naturnak es termeszetesnek lat az ember, es elviszi hogy ezt szeretne, arrol a sminkmesternek ranezesre tudnia kell hogy az mitol ilyen natur es valojaban mennyi smink is került felhasznalasra. Viszont ezt ugye ugy kell kivitelezni, hogy eloben is mutasson normalisan es kepeken is. Es itt kezdodik a problema, mert Magyarorszagon nagyon keves tenyleges sminkmester van, aki kepes ezt megcsinalni, mert a tobbseg csak 5 ezer + afaert pingalo kozmetikus. Hozzajuk, ha valaki tenyleg igenyes sminket akar, nem kell menni (ugyanugy az is jel, hogyha valaki sminkmesterkent hirdeti magat, de 6-8 ezer forintokert mar sminkel - akkor gyanusnak kell lennie, hogy nem megfelelo anyagokkal dolgozik, es szar lesz a vegeredmeny, mert ennyi penzbol lehetetlen olyan szettet fenntartani, amibol igenyes profi munkat lehet elkesziteni). Igazabol, ha valaki maganak kesziti, akkor amire erdemes beruhazni, az egy jo minosegu alapozo, korrektor, bronzer konturnak es pirosito. Hogy a szinek a helyukon legyenek a kepeken. Ezutan a szemet ha naturra hagyna valaki mar konnyu kiemelni egy jol megvalasztott pillaval.
2019. jún. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
Nekem minimális natúrsminkem volt, de lehet jobb lett volna kicsit erősebb. Viszont nem folyt le, szét , az is valami :)
2019. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

Miert pontozzátok le a 4est?? ő legalább már tudja mi áll/ mi nem áll neki jól.

Sok boldogságot a 2. lagzihoz!!

2019. jún. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Én sosem sminkelek, mert véleményem szerint nincs rá szükségem, nem is szeretem, nem tűröm meg magamon. Ugyanakkor azzal azért tisztában vagyok, hogy az esküvőn egy menyasszony ne legyen ragyás. Nekem az alap a korrektor, az ajakír, meg a szemöldök formázás,de ennyi, szóval én nem bírom magamnak megcsinálni. Oké, hogy látsszon a képeken, de ez nekem még oda is túlzás volt, egyszerűen nem illik hozzám. Nézzék ki úgy, mint mondjuk ma, csak kicsit feljavítva.

De szólni fogok, ügyes a nő, nem is olcsón csinálja, szóval szerintem meg tudunk egyezni.

Köszönöm a válaszokat.

2019. jún. 5. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!