Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azt tudom hogy hogy a menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt tudom hogy hogy a menyasszonyi ruhat nem láthatja a vőlegény DE amit rendeltem kesztyűt véletlen meglatta baj? Illetve a Menyecske ruhat láthassa e a párom?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 14. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezek csak idióta babonák. Mi együtt vettük meg a menyasszonyi ruhámat is. Nem a középkorban élünk, hogy ilyen butaságokon hisztériázzunk.
2019. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem volt semmiféle csiricsáré menyasszonyi ruhám, egy csinos kosztümben mentem férjhez, ami előtte ott lógott a szekrényben, illetve otthon együtt öltöztünk fel. 8 éve vagyunk boldog házasok. De ha a kesztyűdet meglátta, az 7 év balszerencse. De ha a nászéjszakán borssal szórod be az alfeledet, azzal megtörheted az átkot.
2019. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Hogy baj e? Hajjaj!!!Hogy követhettél el ekkora szőrnyűséget?????
2019. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem szabad. Ideje lemondanod az esküvőt.
2019. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Ez a babona ott bukik meg, hogy rengeteg házasság megy tönkre ott (is), ahol a vőlegény az oltárnál látja meg először a menyasszonyt a ruhájában.
2019. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Pár év és nem ez lesz a legnagyobb gondod, hanem, hogy a híváslistáját bár ne láttad volna...
2019. ápr. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szösz, már 14 évesen is lehet házasodni? Vagy csak a kérdező rekedt meg a 14 éves boszizós szinten?
2019. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj, hogy kesztyűt akarsz húzni a menyasszonyi ruhához. Gagyi.
2019. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Láttam facebookon is a kérdésed. Ne aggódj, semmi gond nem lesz :)

A babona szerint is csak a menya ruha a lényeg, a kiegészítők nem. Menyecskét is nyugodtan megmutathatod neki :)

2019. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!