Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mostanában nagyon sokszor van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nagyon sokszor van rémálmom a menyasszonyi ruhámról. Ez jelenthet valami rosszat? Vagy csak túlstresszelem? Pedig még 2 hónap van addig és sok más dologgal is foglalkozom. Most tényleg ezzel kell együttélnem addig?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvan már a ruha?
2019. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Én karácsony előtt szoktam azt álmodni folyton, hogy elfelejtettem ajándékokat venni. Csak a stressz, nyugi.
2019. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Még nem egészen. Varratom és már volt próba, de még nincs teljesen kész.



És akkor erre számíthatok egészen az esküvőig?

2019. ápr. 16. 21:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent semmit, a stressztől van, nyugi, relax! :))))

Én terhesen azt álmodtam hogy gyereket lopok a kórházból. (Ikerterhes voltam, aggodalmaskodtam eleget)

Csak nyugodj meg, minden rendben lesz, a ti napotok lesz! Sok boldogságot!

2019. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy ideges vagy :)
2019. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a stressz. Az esküvőm előtti pár hónapban mindenfélét álmodtam. Elkéstünk, botrány volt, nem jött el senki, elszakadt a ruhám, nem készült el időre, stb, stb. Pedig nekünk nem is volt nagy felhajtás egy mai átlag esküvőhöz képest, nem szerveztük évekig és nem volt extra stresszforrás. Ennek ellenére álmodtam ilyeneket. Végül persze semmi gond nem volt, számunkra is meglepő módon még kisebb baki sem. Szóval nyugi, nem jelent semmi rosszat!
2019. ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tehát az álmomban akkor is megjelenhet a stressz ha egyébként ébren nem érzem? Mert egyébként nekünk is nagyon egyszerű lesz és csak a szűk családi körben pár baráttal, és a munkám sokkal stresszesebb mint az esküvőszervezés. Miért pont a ruhán bosszulja meg magát?
2019. ápr. 17. 05:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy álomfejtő, de szerintem a menyasszonyi ruha itt inkább valami szimbólum lesz. Lehet hogy attól félsz, hogy az esküvő nem jól sikerül, de akár a házassággal kapcsolatos félelmedre is utalhatnak a rémálmok.
2019. ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát az álmomban akkor is megjelenhet a stressz ha egyébként ébren nem érzem? "


Így van. És a pozitív stressz is stressz.

2019. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel éjjel "lenyugszol" így az "elfolytott" stressz akkor dolgozódik fel. Ha még nincs meg teljesen a ruha lehet attól félsz nem lesz jó, vagy félsz, hogy nem lesz olyan mint amilyennek megálmodtad és ettől félhetsz.
2019. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!