Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi idő volt, míg felöltözt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt, míg felöltöztetek menyasszonyi ruhába?

Figyelt kérdés
Szeretnék készíteni egy napi menetrendet, hogy mi hogy fog zajlani, mi mikor lesz időben kb. Nektek ez mennyi volt?

2019. jún. 6. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem mennyasszonyként, de keringőhöz öltöztem mennyasszonyi ruhába ha ez számít. 20 perc lehetett körülbelül, de 15 perc alatt is simán megoldható lett volna csak az ottani körülmények nem engedték.
2019. jún. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Max 10 perc volt, de nem volt abroncs, fátyol, meg egyéb nehezítő körülmény. Ruhától függően ha menetrend lesz, sztem 20 percet hagyhatsz rá.
2019. jún. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nálam volt abroncs és fátyol is, megvoltunk szerintem bő 10 perc alatt. A fodrász meg sminkes volt el sokáig, nem a ruha felvétele a nagy cucc igazából.
2019. jún. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha közben akarod fotóztatni magad, egy órát is hagyhatsz.
2019. jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
?? 3 perc, pedig nagy ruhám volt. Sminkkel, hajjal együtt 20 perc alatt kész voltam. 😊
2019. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Max 10p.
2019. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm. Én szamoltam rá egy órát, akkor az sok. Szeretnék majd pár képet, de fotós nem kísér az öltözésre, szóval az nem sok időt fog ogenybe venni.

Köszönöm a válaszokat!

2019. jún. 7. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
20 perc, igaz, rajtam csak egy bugyi volt a ruha alatt, és harisnya. Melltartó nem kellett, mert szabott volt a mell rész, fűző sem kellett, mert nagyon vékony a derekam. Hercegnő fazon volt, hátul befűzte az anyukám, fátylat a hajamba tűzte, cipő fel, és mehettünk.
2019. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!