Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez a ruha nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a ruha nem túl kihívó egy esküvőre?

Figyelt kérdés

A képen nem látszik annyira, de a mellrészen egy kicsit kivágott, és az eleje kb. a combom közepéig ér. Nem egy kis visszafogott esküvőn fogok benne részt venni, de mégis tartok attól, hogy inkább közönséges, mint elegáns ez a ruha. (Viszont nagyon tetszik.)


[link]


2019. jún. 10. 21:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Nekem elég konvervatív ízlésem van és azt mondom, alapvetően nem rossz ruha ez, talán a színe miatt kissé valóban közönségesnek hat, amire rátesz egy lapáttal a modell sminkje és cipője. A fazonában nem találok kivetnivalót. Sok múlik a kiegészítőkön, ill. hogy milyen színben viselnéd, nem feltétlenül lenne közönséges megfelelő színben és kiegészítőkkel. Egy ismerősöm ugyanilyen fazonú, púderrózsaszín ruhát viselt esküvőn. Szerintem csinos volt, bár még ebben a sokkal visszafogottabb színben sem keltett túl kifinomult hatást. Mondjuk neki alapból a legkevésbé sem kifinomult a stílusa, rajta nem volt furcsa. Mindentől függetlenül én nem ajánlanám esküvőre, ebben a formában semmiképp, mert szerintem ez alapvetően nem alkalmi ruha. Biztos van olyan alkalom, olyan közeg és olyan személy, akinél jól mutat, de nem esküvőn.
2019. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem ez a gond vele, hanem hogy ez egy lenge nyári kis ruhácska, nyaralásra, sétálásra teljesen jó, de esküvőre azért elegánsabb illene. Persze, függ az esküvő jellegétől: ha egy laza kerti parti jellegű az esküvő, akkor rendben van.
2019. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Eleje kicsit off: a barátnőm esküvőre készül, és hónapok óta keresgél ruhát. Jónak kell lenni a fazonnak, színnek, kényelmes is legyen, ja és árban is reális talajon kéne maradnia. Látom hogy ez milyen nehéz feladat, eddig nem is talált semmit.

Ez a ruha viszont színben esküvői etikett szerint jó (személy szerint a zöld nem az én színem, de akinek jól áll annak miért ne) a fazonja könnyed és elegáns, nem az a nagyestélyi, de nem is egy kis nyári koktélruha.

Nem tudom ti milyen randikra jártok, ahova ilyet szokás felvenni, elfogadom hogy van ilyen, de szerintem ez azért egy komolyabb ruha mint egy sima kertipartis ruci.

Egyébként esküvőn láttam már piros csőruhát, fehér ruhát, meg feketét is ami alig ért le a lány fenekén, ellenben a dekoltázsából túl sokat is mutatott.. Ez a zöld nem egy kihívó ruha, szerintem simán viselhető esküvőre, pláne nyáron.

2019. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
Ha illik a stílusodhoz, akkor megfelelő kiegészítőkkel szerintem is oké. :)
2019. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán nagyon konzervatív vagyok, de ez még nekem is oké nyáron, ha nem vagy tanú, sem semmi fontos szereplő. A színe nagyon tetszik, és a csavart nyakmegoldás is. Jó és kész!
2019. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Fuh, szerintem nagyon szép, nyári esküvőre tökéletes, max ékszerekkel dobnám fel egy kicsit, hogy “ünnepiesebb” legyen az összkép.

Ha csak kicsit kivágott mellrésznél, az sztem nem gond, a combközépig érő szoknya engem zavarna (szóval magamon zavarna, nem kívülállóként vagy menyasszonyként), de ha téged nem, akkor azzal sincs baj.

2019. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

"Ez a zöld nem egy kihívó ruha"

Végül is szó szerint nincs háta, kb a pántok magasságától kezdődik hàtul a ruha, vagy még egy kicsit lentebb szabástól függően, kicsit sem kihívó. :D

2019. jún. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jó esküvőre. Én szeretek flancolni, szóval szerintem lehetne picit elegánsabb, de ez a ruha alapvetően elegáns. Templomba vigyél magaddal egy stólát a válladra.
2019. jún. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nyar esti ruha a Margit szigeten valami szorakozohelyre, coctail dress.

Voltam olyan eskuvon ahol ilyesmiben volt 2-3nagydarab no, kozonsegesnek hatottak, de szerintem sokat dob a megitelesen ha csinos vagy benne es nem nagy aranyfukszokkal viseled. Szerintem 50-50% h kineznek.

2019. jún. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valo eskuvore, max. nyaralasra. Es altalaban nagyon liberalis vagyok az ilyen "szabalyokkal" kapcsolatban.
2019. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!