Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Körülöttem mindenkinek gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülöttem mindenkinek gyermekáldás, szerelem és házasság! Szánalmas, hogy 28 éves nőként még a közelében sem vagyok ezeknek? Úgy értem, vén lány vagyok.

Figyelt kérdés
Ezek kulcsa a kezemben volt. Volt egy vőlegényen, tavaly szakítottunk. A mostani párom elvált, és hallani sem akar egyenlőre házasságról. Én szeretném már. Nem vagyok csúnya, sőt, a környezetemben igényes, szép nőnek tartanak. Attól tartok, nekem sosem jönnek el ezek a pillanatok, az élet gyorsan véget ér és megöregszem. Annyira rá vagyok már stresszelve erre a témára, hogy már az egészségem is ráment. Nincsen étvágyam, nagyon vékonyra fogytam... nagyon el vagyok késve? :-(

2019. jún. 22. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Talan az en valaszom tul praktikus lesz, de minek vagy egyutt olyan emberrel, akivel nem egyeznek a terveitek? Szerintem annyira alap, hogy ilyen "ven" 28 eves fejjel az ember mar celszeruen alljon a kapcsolataihoz. Keress olyan ferfit, aki hajlando teged felesegul venni, a parodat pedig hagyd, hogy bekeben dolgozhassa fel a valasat. Amig ezzel a ferfival vagy addig megkozelithetetlen leszel azok szamara, akik mellett volna eselyed a vagyott eletedre.
2019. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen pasim. Idősebb, elvalt. Nagyon jól kijöttünk, szetelem is volt DE!!!!!!

Nem akart elvenni. Vagyis azt állította akar csak nekem nehány dologban változni kellene.

Az volt a gond, nem voltak közös célok. Utana persze már próbálkozott visszajönni, mert rájött hogy nem talál jobbat. Letiltottam mindenhol még utana is. Akkor már én mondtam nemet mert közben megismertem azt aki a problémák ellenére is velem akar élni.

Hagyd ott. Nem vagy elkesve, nekem 30 évesen jött az igazi.

Előre megsúgom fog meg ez a pasi keresni. Ne menj vissza hozzá, ígér majd fűt fát, de remelem ha kicsit egyedül leszel , barátnőzöl megerősödsz majd annyira, hogy a hosszú kapcsolat után és ezutàn az elvált idióta után önmagad légy és rád találjon az akit tényleg keresel és tervez veled.

2019. jún. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Én már 26 évesen is úgy éreztem magam ahogy te, de gyorsan rájöttem, hogy nem lehet erőltetni, mert a kétségbeesett kapálózás kiül az emberre és az bizony elijeszti az épeszű férfiakat.

A mostani férfit viszont őszintén nem értem. Nem tisztáztátok az elején, hogy kinek milyen jövőképe van? Ha elmondta, hogy nem tervez a közeljövőben házasságot, gyereket, neked pedig ez a cél, akkor miért vagy vele?

2019. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Az idődet értelmesen is töltheted, például gyúrhatnál a helyesírásra.


Helyesen: vénlány (egybeírva), aki pártában marad, és nem vén lány.


És nem "egyenlőre", hanem "egyelőre" nem akar hallani házasságról a mostani párod.


Teljesen komolyan mondom, hogy napi 1-2 óra helyesírás segítene elterelni a figyelmedet, plusz profitálnál belőle szellemileg is.

2019. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 évesen vetettem véget egy eljegyzésben lévő kapcsolatnak. Majd 29 évesen ismertem meg a párom, akivel 33 éves koromban házasodtam meg. Még nincs gyerekünk, remélem lassan lesz, 35 múltam, de nem érzem magam elkésve.

Ne ezzel foglalkozz, hanem próbálj örömöt találni az életben, pl sportolj, tanulj hangszeren, járj el barátnőkkel.

Ha egyetlen életcélod a házasság, nagyon üres lesz az életed.

2019. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#8 Ez a legszebb dolog, amit a gyakorin valaha olvastam.
2019. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, én 30 éves vagyok, és se kutyám, se macskám. Kapom is a családtól, hogy ideje lenne már... de én nem erőltetem. Akkor se fogok sírni, ha örökre egyedül maradok. Azért próbálok ismerkedni.
2019. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!