Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem túl szokványos esküvő/lagz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl szokványos esküvő/lagzi, valakinek zeneötletek? Hogyan lehetne megvalósítani?

Figyelt kérdés

Tudom, sokak szerint tekintettel kell lenni a meghívott vendégekre, DE én gyűlölöm a mulatós zenét, egyszerűen ki nem állhatom. Nem vagyok hajlandó belemenni hogy ilyen szóljon a lagzimon, persze a családom megszokta hogy nem vagyok szerszerű eset. Személy szerint a rock/metal zenéért vagyok oda (a vőlegényem is), persze elég durva lenne ha death metal ordítana a lagzin, valami viszonylag normális, elfogadható zenét szeretnék ami a 70 éves nagyiknak is megfelel meg nekünk is. :)

Nem tudom hogy élőzenében megoldható lenne e az ilyesmi. Igazából fogalmam sincs hogy megy ez. :D Gondolom azért olyasmi kéne amire tudnak táncolni a vendégek, pl rockabilly/psychobilly az még nekem is tetszik.:)

Válaszokat előre is köszi, negatív vélemény nem érdekel.:D



2019. júl. 5. 13:10
 1/8 A kérdező kommentje:
egyszerű eset* (nem tudom hogy írhattam el ennyire:D)
2019. júl. 5. 13:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk retro zenék fognak szólni a 60-as évektől a 2000-es évekig, mi válogattuk.
2019. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Zenekar lesz nektek? Tehát élőzene lesz? Nem tudom hogy hogy lehet tőlük "kérni" hogy mit szeretnél, mit ismernek és mit nem.:)
2019. júl. 5. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk nem élőzene lesz, csak a nem szokványos zenére reagáltam. Amúgy olyan zenekart kell keresni, aki ilyeneket vállal. Rengeteg van.
2019. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a legegyszerűbb dj-vel megoldani, nálunk is ez volt a helyzet, leadtuk a listát neki az előre összeválogatott zenékből, és ha el is tért tőle, stílusban hasonlót keresett hozzá. Mi is inkább 50-80-as évek retro slágereit (magyar és világ pop-rock köréből) válogattuk össze, és ez mindenkinek bejött. A menyasszonytáncba meg csak és kizárólag úgy voltam hajlandó belemenni, hogy ír kocsmarock szólt (Paddy-ék, Flogging Molly, Dropkick Murphys, ilyesmi), merthogy mulatósról hozzád hasonlóan hallani sem akartam. Simán megvalósítható volt, a vendégek is imádták, én meg főleg :D
2019. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi előre összeválogattunk mindent, kiírtuk 5 CD-re, mindig a megfelelőt betették és az szólt amit mi akartunk. Semmi mulatós. Az élőzene irreálisan drága és nem ad annyi pluszt, hogy megérje.
2019. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fú, remélem nem válaszolok későn; nálunk Paroc Stellar volt a befutó hasonló paraméterekkel, de ez kb. mindenkinek bejött - táncolt rá ezerrel a metálos, dicsos, rnb-is! Keress rá, nálunk bejött ez a stílus! ;)
2019. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*bocsi, ParoV Stellar, ill, nem élőzene, hanem dj volt - ami szintén bejött, mert szinte mindenki kérhetett mindenfélét... ;)
2019. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!