Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik fajta menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fajta menyasszony tetszik neked jobban, egy visszafogott, vagy egy nagyon díszes menyasszony?

Figyelt kérdés

Visszafogott alatt értem, hogy egyszerű gyöngy ékszer például, minimális csipkés ruha, egyszerű göndör haj, natúr smink.

Diszesen értem, hogy például csillogó hatalmas ékszerek, hatalmas díszes haj, rengeteg csipke ruha.


Tudom, kinek mi áll jól, de te melyiket nézed meg jobb szívvel?



2019. júl. 8. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen elegáns, de lehet egy kicsit extra is, de akkor is letisztult.

A díszes nekem kizárt, utálom a csicsás dolgokat.

2019. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%
Az egyszerűt. Szerintem az tudomány, hogy egy esküvőn szerényebb kellékekkel is úgy ragyogjon valaki, mint egy megvilágított szálcsiszolt gyémánt.
2019. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszafogott. 31F
2019. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, fehér, selyemruha
2019. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
diszes
2019. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyszerűbb, visszafogott.
2019. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Én az esküvőkön csak a piára vagyok kíváncsi, bárhogy kinézhetsz szép leszel.
2019. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Kettő között. A túl csicsás nem tetszik de a túl egyszerű se. Pl a Meghan Markle esküvői ruhája nekem spec nem tetszett. Csúnyának semmiképp se mondható a ruha de olyan semmilyen, egy esküvő megsem annyira mindennapi esemény, valami kis extraság szerintem belefér/kell de ez csak egy szubjektìv vélemény.

Szóval az aranyközépút. Némi csillogás/díszítes, hosszabb szoknya. Nem túl díszes nem is túl egyszerű.

2019. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindigis gyűlöltem a giccset...
2019. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!