Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 5 éve házas vagyok van két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve házas vagyok van két gyermekem és még is hülyeségek járnak az agyamban mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok amint irta 5 éve vagyok házas van két gyermekem. A férjemnek a barátja lenne a téma nekem is jó haverom stb de egy pár napja el kezdtem vonzódik hozzá két három napja vele álmodom hogy együtt vagyunk szexuálisan vagy csak egymás mellet fekszünk.... Nem akarom meg csalni a férjem eszemben sincs de nem tudom mi történhetett hogy ilyesmik járnak az agyamban hogyan tudnám ezeket a gondolatokat el űzni??? Tudni kell hogy amúgy a barát is házas és van egy kis gyermeke. Előre is köszönöm a választ
2019. júl. 26. 08:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
Tipikus emberi gyengeseg ha azt hiszed a gondolataidon nem uralkodhatsz. Az pedig hogy erre miert van szukseged van par varians de mi lenne ha rajonnel magad?
2019. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
26%

Inkább törődnél a gyerekeiddel, ahelyett, hogy a farkakon agyalsz...

5 éves házasságban nagyon apró gyerekek lehetnek. Komolyan nincs jobb dolgod?

2019. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
De de van jobb dolgom és képzeld a gyermekeimmel nincs semmi gond mivel foglalkozom velük de hagy álmodjak mar azt amit csak lehet!!!! Fuuu ennyi bunkó embert te jó ég...... Nem hiszem el ti soha nem vonzódtatok senkihez hiaba volt kapcsolatotok!?!!! És a másik akár milyen ember lehetne se tennem le magam vele mert házasságot kötöttem és van két gyermekem nem adnám fel a családom egy kalandert!!!! Épp ezért kérdeztem hogy hogyan tudnám ezeket a butasagokat ki verni a fejemből!!!
2019. júl. 26. 09:14
 4/30 anonim ***** válasza:
22%
A kifakadásod alapján nem csoda hogy nem kíván a férjed. Én is rühellem az ilyen nőket. Te meg már fantáziálni kezdtél másról. Előfordul ez...
2019. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, nem gond ha ilyenekről fantáziálsz, de ne mutasd senkinek se ki. Uncsi a szex vagy nincs is belőle elég. Ezen kellene dolgozni, nem tudom mennyi idősek a gyelekik, de ha elég nagyok le lehetne rokonoknak passzolni őket pár órára vagy egy vagy több napra valami kamu indokkal. Wellness, sátrazás, túra esetleg szex a szabadban. Nemcsak szülők vagytok egymásnak hanem nő és férfi is.

Ami a barátot illeti nem lenne helyes SOHA négyszemközt maradnod vele. Ha bepróbálkozna nem tudnál ellenállni neki. Plusz ne beszélj vele személyes dolgokról, meg ne panaszkodj neki.

2019. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
28%

"Fuuu ennyi bunkó embert te jó ég...... Nem hiszem el ti soha nem vonzódtatok senkihez hiaba volt kapcsolatotok!?!!!"


Tudod, az ember azért több az állatoknál, mert tud uralkodni az ösztönein. Az ember ha meglát valakit, - jó esetben - leszűri, hogy XY ápolt/rendezett/csinos/vonzó, stb, és megy tovább. Nem álmodozik a férje mellett és 2 kicsi gyerek mellett szexuális képzelgésekről, nem töpreng más férfiakon, és nem ír ki kérdést a gyakorira, mert az már nem az a szint, hogy hülyeséget álmodtam, délutánra meg el is felejtem.



Egyébként az is beszédes, hogy egyrészt férfiként nézel bárkire is a férjeden kívül, másrészt a férjed barátja nálad nem tabu...

2019. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Egyébként 5 és egy 3 éves fiam van és 31 éves vagyok és sajnos nem igazán van a férjemmel némi kapcsolatunk ritka két havonta egyszer ha együtt vagyunk. Most jelen esetben lassan harom hónapja húzza halsz mindig van kifogás ha próbálkozom el utasait hogy fáradt stb... Volt már rá példa hogy 9 honapig nem történt semmi akkor sem jart az agyamban ilyen azért nem értem mi történt velem hogy ilyen eszemben jutott! Azt tudni kell hogy ő a második kapcsolatom az előző párom az exemmel ilyen gondok nem voltak. Tudom hogy nem kellene ilyen dologokon agyalnom meg kepzelodni.
2019. júl. 26. 10:02
 8/30 anonim ***** válasza:
59%
A házaséletetek egy nagy nulla, más férfiról fantáziálsz, de 2 gyereket 5 év alatt csak összehoztatok... okos nő vagy, jár a pacsi.
2019. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

Hogy miért kell egyből leugatni a másikat. Fel tesz egy kérdést miért kell azonnal letámadni buta stílusban ..

Komolyan mondom ez a mentalitás. Sok ember itt éli ki magát , hogy na most aztán jól ki osztom a pics..a ...de nagy dolog.

2019. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
72%

Én se értem miért kellett így kiosztani kérdezőt.

Ha nem akarsz elválni,de nem is javítható a kapcsolat,akkor én kiélvezném a nyálcsorgatást.Kinek fáj az?Legalább valami jó.Aztán ha megunod,akkor elmùlik magâtól a kis vágyakozás.Bár én vâlnék,de Te tudod mik a lehetőségeid.

Egyértelmű volt,hogy azért történik ez,mert otthon nem jól mennek a dolgok.

2019. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!