Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy otthonülő és egy aktívan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy otthonülő és egy aktívan pihenő házassága?

Figyelt kérdés

A párom az utóbbi években nem szeret otthonról kimozdulni, én viszont igénylem az aktív szabadidő eltöltést. Nem akarom erőltetni, hogy mindenhova jöjjön velem, ő viszont néha morog, hogy már megint "csavargok" (pl. Elutazom Budapestre egy múzeumban megnézni egy kiállítást, vagy hétvégi sportversenyre megyek)

Van más is ilyen helyzetben? Hogyan lehet kezelni az ilyen különböző igényeket?



2019. júl. 29. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Te lejjebb adsz az állandó menésből, ő meg néha elmegy veled.
2019. júl. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valami csak érdekli. Próbáld olyan helyre vinni ahol az őt érdeklő dolgok vannak.

Majd legközelebb oda menjetek, ami téged érdekel jobban...

2019. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Az én nagymamám ilyen. Szerintem rángasd el magaddal, most vagytok fiatalok, és azért olyan messzire nem mész. Nehogy már Budapestig ne lehessen elmenni.
2019. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Mióta változott meg? Történt valami negatív irányú változás az életetekben, ami erre is kihatással lehetett?
2019. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!