Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem szereti a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti a feleségem, amikor a baráti körben úgy emlegetem őt, hogy a "fele szívem"?

Figyelt kérdés
Szeretem azt mondani róla, hogy a "fele szívem". Ő több nekem, mint feleség, nem egyszerűen a feleségem, hanem egyenesen a "fele szívem". Amikor ő ezt meghallja, mindig idegesen megrázkódik ahelyett, hogy örülne neki. A múltkor le is égetett a barátok előtt, ugyanis ezt mondta: - Jó, hogy már azt nem mondod, hogy "fele májam" vagy "fele gyomrom". Jó, hogy oldalbordádnak nem nevezel. - Mindezt olyan hangszínnel mondta, hogy megfagyott a szobában a levegő, a barátok és a barátok feleségei zavarukban egy szót sem tudtak szólni.

2019. júl. 30. 13:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%

miert nem tole kerdezed ezt meg?


lehet nyalasnak talalja ennyi.

2019. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Szívesen megkérdezem Tőle helyetted, hogy ha ti nem vagytok olyan viszonyban, hogy erre rákérdezz, csak küldd el a telefonszámát.
2019. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az lehet a gond, hogy ő nem annyira nyitottan fejezi ki az érzéseit. Ő ezt túl nyálasnak tarthatja társaságban. Mondjuk ez egy elég kemény reakció volt részéről, de biztosan annyira zavarba jött, hogy nem tudta másképp elrejteni. Téged is megértelek, hogy rosszul esett. Egyébként én sem örülnék neki, ha a párom mások előtt így emlegetne, de azért ennyire nem szidnám le.
2019. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
40%
Azért, mert borzasztóan nyálas, egyáltalán nem romantikus és egyáltalán nem való társaságba. Talán legközelebb tiszteld meg azzal, hogy nem égeted magad meg őt az ilyen grandiózus kifejezésekkel.
2019. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak nyálas, hülyén is hangzik. Na meg miért szólítod őt úgy, ahogy nem szereti?
2019. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Azt hittem, örülni fog a kedveskedésnek. De ő semmilyen kedveskedésnek nem örül. Sajnos ilyen családban nőtt fel. Az apósomék sehogy nem becézték egymást az anyósommal, csak így szólították egymást: "te". Ha meg emlegetni kellett a másikat, az apósom azt mondta: "a nejem" (ettől a szótól engem kiráz a hideg), az anyósom meg azt mondta: "Kovács". (Ő csak a vezetéknevén emlegette mindig az apósomat.) Hát én egy ilyen családról nem szeretnék példát venni. A születésnapokat meg a névnapokat sem ünnepelték. Karácsonykor csak odaadták egymásnak az ajándékot, ennyi. Nem olvasták fel Jézus születésének a történetét a Bibliából, és nem énekelték el a "Mennyből az angyal"-t. Nagyon rideg karácsonyokat töltöttünk náluk. Én jóval melegebb, emberibb légkörben nőttem fel. Apám ezerféle módon becézte édesanyámat, és anyukám is sokféle kedves néven nevezte apámat (pl. macim, párocskám, férjuram, apókánk, öregmanóm, mókusom stb.).

Engem a feleségem nem becéz sehogy, és nem is szólít soha a nevemen. Ez rosszul esik.

2019. júl. 30. 14:28
 7/34 anonim ***** válasza:
85%
Vagy inkább azért,mert idiótán hangzik.Fél szíved,jesszus.Akkor inkább a másik felem.Olyannak tűnsz ebből,mint aki iq bajnok és bár nagyon ki akarod fejezni az érzelmeid,de nem sikerül.Ùgy bókolsz,mint egy agyhalott.Ezért.
2019. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

#6

Miért veszel el olyan nőt, akivel nem passzoltok össze?

2019. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
73%

Azért ne állítsuk már, hogy egy párkapcsolatban az érzéketlenség lenne a nyerő!

Persze, van, akinél igen, de normális esetben nem.

Túl nyálas? Jézusom...

Nem, nem azzal van gond, hogy "túl nyálas" lenne, hanem hogy úgy hangzik, mint ha a tulajdonod, a tested egy része lenne, és nem pedig a társad. Meg ez olyan középkorias is.

Nem, nem azt jelenti, hogy ne kedveskedhetnél neki! Sőt! A legnagyobb baklövés lenne, ha erre válaszul átmész mogorvába. Csak ne ezzel a szófordulattal! Van még ezernyi más kedves szó, amivel jellemezheted.

2019. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%

"Nem olvasták fel Jézus születésének a történetét a Bibliából"

Mert szerinted ettől lesz egy család élete kedves és meghitt?

Fhú hallod... a bajok nem kicsik.

Veled az a baj, hogy képzeletben egy középkori kolostorban élsz. Gondolkodásilag, és nyelvhasználtilag is.


U.i.: az "egyetlenem"-et, vagy "drágám"-at próbáltad már? Vagy esetleg a nevén szólítani?

2019. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!