Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem ezt mondta: tönkretes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem ezt mondta: tönkreteszem a családot azért, mert nem vagyok megb. va. Azóta nem tudok a szexre gondolni vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alaphelyzet: Nehezteltem rá, amiért két hete semmi szex nem történt. Ezért hülye módon ugyan, de beszéltem a feje fölött este (amikor aludni akart), ahelyett, hogy lenyugodtam volna és később nyugisan megbeszéljük. Sajnos totál frusztrált voltam. Ő mérges lett, mindenféle sérelmeket, bizalmatlansági tényezőt előhozott, veszekedtünk, majd ezt vágta a fejemhez. Röviden ennyi a szituáció. Azóta eltelt már egy hét (ő már másnap játékosan hozzámért), de nekem nem megy a szexre Gondolás sem, pedig hát pont a hiánya fájt.

2015. jan. 7. 10:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
36%

Ahogy a helyzet mutatja a férjednek igaza volt.

Fáj? Változtass rajta, vagy fogd vissza a hisztid.

Nem is értem ezt igazán most akkor te sem akarod, meg a férjed, se? Hol itt a gond.

2015. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Ne gondolkodjatok ennyit, csak szexeljetek :)
2015. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy mindketten akarjuk, csak valahogy ritkán sikerül egyszerre ráhangolódni. Vagy a külsőségek szólnak közbe, nehéz megoldani is kisgyerek mellett. Fáradtak is vagyunk sokszor, de az alapdolog érdekel szerintem mindkettőnket, csak mire az egyikünk belejönne és kezdeményez, akkor a másik valamiért nem mozdul rá. Persze nem mindig, csak néha. Néha pont jókor, jól sikerül. Általában én azért "hisztizek", mert többször szeretném a szexet, de nincs. Mikor meg már közeledne, akkor sokszor besokallva lefojtom magamban és már nem bírom csinálni igazából vagy sehogy.
2015. jan. 7. 11:07
 4/40 anonim ***** válasza:
46%
Értelmesek vagytok mind a ketten...
2015. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
77%

Ez így szokott lenni gyerek mellet, egyre nehezebb megoldani.

Szerintem ne görcsölj rá, ha jön fogad örömmel, ha jól csinálja a párod, úgyis belejössz, még ha előtte nem is volt nagy kedved hozzá.

Csak ne utasítsd el, mert az mindkettőtöknek rossz.

2015. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
"Fáj? Változtass rajta" Hogyan?
2015. jan. 7. 11:10
 7/40 anonim ***** válasza:
81%
Ha te többet kívánod, akkor időnként intézd el saját magad, így nem leszel frusztrált és talán szívesen fogadod majd a férjed közeledését.
2015. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Nem a kedvem hiányzik hozzá, hanem nem megy, mert a megbántásokra, visszautasításokra gondolok. Olyankor erősebb, mint a vágy. Amit pont a túlzott vágy idéz elő.
2015. jan. 7. 11:12
 9/40 A kérdező kommentje:
7-es: A férjem is ezt javasolta. Azt is mondta neki is volt, hogy maga rendezte le a dolgot, mert akkor én nem voltam elérhető.
2015. jan. 7. 11:13
 10/40 anonim ***** válasza:
69%

Jaj istenem ez a hülye felfogás de komolyan...

A legtöbb ember ilyen téren egy hülye bar..om,már elnézést mindenkitől,de ezen mindig felb..aszom az agyam.Szerintem meg a szexnek függetlennek kell lenni,minden féle külső ingerektől,a hállószobának kell annak a helynek lenni,ahol az ember kikapcsol,ha kell a szex által,az az egy tevékenység,ami elfeledteti az ocsmány hétköznapokat,ajtó becsuk,halk zene,gyertyafény és sza..rni mindenki pofájára:))).Nekünk is van elég gondunk,mint minden embernek van valami nyűgös,bajos dolgs.De mi már csak azért szexelünk és nem keresünk hibákat hogy miért igen,meg miért nem.Az életben mindig vannak kisebb nagyobb gondok.Akkor soha ne szexeljünk?Ha már amúgy is el..baszott volt a napom,akkor legalább este lefekvés elött legyen egy kis örömünk egymásba,és ne fogjuk már a csekkekre,a gyerekre,Orbánra,az anyósra és kitudja milyen fas...zságokra.Bocsi ha nyers voltam,de én nem tudom mindig feszültségbe élni,szexelni kell,egészséges és jobb kedvem is lesz tőle.

2015. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!