Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem folyamatosan bánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem folyamatosan bánt engem, elválni sem hajlandó. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt, 1,5 éve házasodtunk össze, de mar 9 éve ismerjük egymást. Legalábbis azt hittem, hogy ismerem. Az előző rossz kapcsolatomból ő húzott ki, imádott engem, csodás volt minden újra embernek, nőnek éreztem magam. Persze csak ideig-óráig, később kiderült ő sem bánik jobban velem, mint az exem.

28 évesek vagyunk. 3 gyerekem van, 1 a ferjemtől, 2 az előző páromtól. A ferjem mindenkire féltékeny ok nélkül, a legjobb barátjára is, pedig soha nem adtam rá okot. Eladtam a budapesti lakasomat,egesz életemben ott éltem és videkre költöztünk, (a legjobb baratja szomszedjába) vettünk pesten is egy kislakast, az ő nevén van kizárólag, de nem érdekelt, gondoltam jobb lesz itt mindenkinek. De nem lett jobb. Sehová nem mehetek, a gyerekekkel sem mozdulhatok ki, ha boltba kimegyek esetleg, egyből jönnek a kerdések hogy talalkoztam e valakivel, vagy láttam e olyan ferfit aki tetszik nekem...

Állandóan el kell meselnem a multamban történt szexuális dolgokat (nincs sok nem voltam soha az a fajta) de minden egyes részletet. Milyen ruhaban voltam, milyen ütemben-hogy csináltam, hogy volt elrendezve a szoba stb stb. Es ha egy pici reszletet elrontok, más szóval mondok valamit, mint az előző kérdezéseinél, akkor üt-ver, megharap. De nem csak ilyenkor, mostmár mindenért "büntetés" jár. Pedig velünk él a 23 éves öccse is meg a fekvőbeteg anyukaja is, akiket én latok el a gyerekek mellett. Ha felhozom a témát hogy talan az öccse is elmehetne dolgozni csak elkezd velem orditani és akkor is verés a vége. Azt mondja, nem azert kapom mert rosszat mondok, hanem mert csúnya stílusban mondom. De ez nem igaz, probalok türelmes és csöndes lenni...

Egész nyaron sehol nem voltunk, mert dolgozott, ma pedig megkerdeztem hogy esetleg a gyerekekkel nem mennénk e ki a tűzijátékot megnézni meg a 2 baratunkkal akik itt laknak (ők is egy pár )de csak elkezdte a kiabálást, a fejemet, hatamat összeharapta- ütötte. A gyerekek ezt nek szokták látni, mindig úgy csinálja, hogy ne lássák. De nekem ebből elegem van, nem bírom idegileg, minden rokonom meghalt már, csak a húgom nem, de öt sem láthatom mióta elköltöztünk. Nem a távolság az oka, 40 percre van Budapest, de hát minden mozdulatomat figyeli minden percemmel és filléremmel el kell szamolnom neki. Nem mondtam el ezt a húgomnak mert nem akarom hogy aggodjon és a férjem a telefonálást is megtiltsa vele. Facebookra nem szabad felmennem, 2,5 éve a barataimmal sem beszelhettem. Szerintem azt sem tudják, hogy elköltöztem.

Mit tehetnék? Kérlek ne ítélkezzetek, igyis utálom magamat eléggé...

Köszönöm előre is a válaszokat.


2019. aug. 19. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

nane.hu


rendőrség

2019. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem szükséges a beleegyezése a váláshoz.
2019. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Gratulálok a hülyeséghez!! Felelőtlen gyerekvállalás, felelőtlen kapcsolatok, házasságok, stb.

Emberi hülyeségre újabb példa.

ilyenhez hozzámenni. Agyam eldobom.

El tudsz válni, nem kell a belegyezése.

2019. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Látom a szövegértés neked sem az erősséged. Nem kértem teljesen fölösleges ítélkezést. Tudom hogy papiron elvalhatok, de egyelőre elküldeni sem tudom mert veszekedni kezd és addig csinálja még azt nem mondom hogy nem akarom elküldeni...
2019. aug. 19. 17:03
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Félreértettél. Talán nyers voltam. Nem ítélkezni akartam feletted.

De nem tudom felfogni hogy az emberek miért csinálnak maguknak szándékosan problémát kb. Nem kifejezetten rólad beszélek, ez csak egy újabb példa de sajnos rengeteg ilyet lehet olvasni. csak itt, csak ebben a kategóriában, pár hét alatt rengeteg ilyen jellegű kérdést láttam. és egyszerűen nem fogom fel hogy az emberek, elvileg felnőtt emberek mennyire felelőtlenek, meggondolatlanok. házasodnak jobbra-balra, tolják ki magukból a gyerekeket és ugye a szegény gyerekek szívják meg. felelőtlen döntéseket hoznak, agresszív emberekkel állnak össze, mert "eddig nem derült ki" ami azért sokszor kevéssé hihető, de ha mégis így van, akkor miért nem hagyják ott azon nyomban??

Túl sok ilyen van, nem volt annyi eszed hogy egy ilyent ne hagyj ott rögtön. Le lehet pontozni, de attól még így van.

Nem csak te , mások , többszázan hagyják magukat zsarolni, érzelmi szemétládák és lábtörlők lesznek. És aki ennyire OSTOBA(már bocsánat, nem személyeskedés, általánosságban mondom) az meg is érdemli. és többeszserre is hangsúlyozom hogy nem feletted ítélkezem, nem is ítélkezem, nincs is hozzá semmi jogom, de az ilyen esetek lehetnének tanulságok más emberek számára.

hagytad. ezt hagytad hogy ezt tegyék veled.

Szedd össze magad, szedd össze a pénzed, válj, vedd fel a kapcsolatot a barátokkal ,menj a rendőrségre bármi, mert senki nem fog kihúzni a szarból hacsak te

nem állsz a sarkadra!!!

2019. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazad van sok mindenben, igazából nem is tudom minek írtam ki ezt. Tudtam, hogy nagyjából ezeket fogom megkapni. Ezert nem szólok másnak sem. A rendőrség nem segít, pár éve próbáltam segitseget kérni, még az előző kapcsolatomban, az kicsit mas volt mint ez de nem akarom most azt is részletezni. Talán néhány kedves emberi szóra vágytam vagy csak kiadtam magamból. Sajnálom azert köszi hogy válaszoltal.
2019. aug. 19. 17:20
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Családsegítő! Vedd fel velük a kapcsolatot.Mondj el nekik mindent őszintén. Azt hiszem egy évig lakhatást is biztosítanak.Életvitelben segítenek.A pénzből amit addíg kapsz, valamennyit kötelezően félre kell tenni, hogy aztán tudjál mihez nyúlni. Tudok egy családot akik így álltak talpra. Ott az volt a helyzet, hogy egyik szülő, rokon sem fogadta őket családként,( a férfi szüleinél laktak de kitették őket) 1 gyerekük van. Munkájuk nem volt. Mindenben segítettek nekik.

Szerintem csak így tudnál kijönni ebből a helyzetből.

2019. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha úgy harap, ahogy ver, annak minimum nyoma van. Ha nyoma van, akkor nem tehetik meg, hogy nem foglalkoznak az üggyel. Látleletet próbálj, aztán menj rendőrségre.

33/f

2019. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

28 évesen 3 gyerek 2 apától, most is férjnél vagy, ki tudja, hanyadszor.


Mondd: egy tízes skálán mennyire vagytok romák?

2019. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha màr elég rosszul érzed magad ebben a viszonyban, és gondolsz a gyerekeidre, fogod őket és amikor a férj épp dolgozik összepakolsz és leléptek a tesódhoz. Onnan tudsz lépni. Rendőrség, tàvoltartàsi végzés, feljelentés, vàlàs megindítàsa. Ha a verések igazak, és dokumentàltatnàd làtlelettel, lesz bizonyítékod a bàntalmazàsra. Esélyesen hamarabb szétvàlasztanak. Nem kell a beleegyezése sem. Kifogàsok és önsajnàlat helyett cselekedj amíg még éltek.
2019. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!