Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Folyamatosan hazudik nekem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan hazudik nekem az asszony, és már a gyerekek is. Ez miattam lehet?

Figyelt kérdés
Mint kiderült, a feleségem már a megismerkedésünk óta hazudozik nekem. Kisebb nagyobb dolgokban egyaránt. Bármiben, amiben az igazság kellemetlenül érintené. Ezt sem tudom megszokni, de már a gyerekek is elkezdték. Az egyik már elmúlt 12 a másik is közel van hozzá. Mindegy, hogy mi a téma hazudnak bármiben.
2017. aug. 6. 23:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Leülsz vele, beszéltek. Ha érti a beszédet akkor marad, ha nem akkor válás. Hazudozzon másnak. Ilyet minek kell ide kiírni? Hogy szedted össze anno, ha ennyit nem tudsz vele megbeszélni?
2017. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jó kérdések. Hogy én már mennyit gondolkoztam ezeken. De nem tudom a választ. És sajna más megoldást én sem látok. Nem lehet beszélni vele. De mi van, akkor ha mással is ugyanez lesz?
2017. aug. 7. 00:09
 3/17 Fish1 ***** válasza:
100%

Hogy miattad van-e vagy sem, ahhoz ismerni kellene konkrét dolgokat, amikben hazudik. Ha pl. szétszekálod egy olyannal, hogy mit képzel, hogy a sarki kisboltba egyedül megy, és egy ilyennel pl. folyamatosan nyomás alatt tartod, akkor elképzelhető, hogy elkezd hazudni, hogy dehát ő nem is volt ott. Ez csak egy példa volt, hogy értsd, milyen helyzetben lehetsz az oka ennek.

Ha ilyesmiről nincs szó, akkor lehet, hogy neki ez egy alap tulajdonsága, ami régen valami miatt kialakult benne. Milyenek a szülei? Ezt látta otthon?

Az, hogy a gyerekek is ezt csinálják, nem csoda, hiszen ezt a példát látják az anyjuktól.

Ha nem tudtok megoldást találni semmiképpen, akkor tényleg csak a válás segít.

Írsz példát, hogy kb. mikben kamuznak?

2017. aug. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Költőnő? ***** válasza:

Sztem itt hasznos dolgok vannak a témában

psziche/61291-hazudtal-ma-mar-a-hazugsag-pszichologiaja

2017. aug. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Költőnő? ***** válasza:
Bocsánat, telóról nem olyan egyszerű; [link]
2017. aug. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Költőnő? ***** válasza:

Na mégegyszer :D

[link]

2017. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így nőttünk fel, apám egy idegbeteg s_ggfej volt, és neki azt se lehetett elmondani, ha drágult a tej, mert üvöltözött, tört-zúzott.

Szóval fene tudja.

2017. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Általában azok az emberek hazudoznak akik úgy nőttek föl, hogy gyermekkorukban csak így tudták elkerülni a büntetést vagy a lelki zsarolást ami ennél is rosszabb. (már megint késtél? Hol voltál? Tudod hogy gyenge a szívem, ezzel fogsz a sírba vinni pedig én mindent megteszek érted.... erre nem azt fogja válaszolni hogy játszottunk és elment az idő, hanem, hogy késett a busz, mert akkor kevésbé érzi magát az anyja megbetegítőjének.)

Szóval ez lehet az oka, a gyerekeid meg vagy ezt látják az anyjuktól, vagy neked tényleg nem lehet semmit elmondani.

2017. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:-) Már vártam. De nem vagyok olyan, ahogy leírtad. Pl. Ha a főnököm megkérdezi, hogy miért nem vagyok kész, akkor elmonom az okát, és hozzáteszem, hogy "nem is érdekel". Tehát bármit el lehet nekem is mondani. Kollégám simán megmondja, hogy nem volt kedve hozzá. De azt sem várhatják, hogy dícsérjek egy egyest, vagy megcsalást, csak mert elmondták. Nem vagyok agresszív, és még csak kiabálni sem szoktam. Az asszonyhoz meg külön írtam, hogy még nem is ismert, már hazudott. Valami másnak kellene lennie a háttérben.
2017. aug. 7. 12:49
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a te hibád is, persze ezt így látatlanba nem lehet megállapítani de akkor elmondom a saját tapasztalataimat.

A 7-es válaszolóhoz hasonlóan az én apám is egy idegbeteg állat ezért aztán anyám nem is lehetett vele soha igazán őszinte főleg pénzügyi dolgokban, ez odáig fajult hogy rengeteg kölcsön meg hiteladósságunk lett amiről apám a mai napig nem is tud.

Persze mivel tekintettel voltam anyámra ezért idővel nekem is falazni kellett, meg eltűrni a hülyeségeit mert ha ellent mondtam neki valamiben anyámon vezette le, őt baszogatta mindenért. Ez végül odáig fajult hogy felnőtt koromra teljesen megromlott a kapcsolatom apámmal, évek óta nem is beszéltem vele, intézzék egymás közt a dolgaikat, én nem akarok részt venni benne.

Szóval nézz csak magadba, ha úgy érzed hogy te is hibás vagy ebben akkor ne a gyereket okold azért mert nem lehet veled őszinte.

2017. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!