Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a férjem folyamatosan odaadja a lányának a kocsinkat, én meg itt maradok autó nélkül? Szóvá tegyem? Nem lesz sértődés?

Figyelt kérdés

A lánya nem velünk él. Nemrég lett meg a jogosítványa. Előtte kb 2-3 havonta volt itt, mióta az apja odaadja az egyik autót, naponta jön.

Három autónk van, de az egyik másfél hete szerelőnél van, és mivel elég komoly a gond, egy ideig még biztosan nem tudom használni.


Nem lenne baj, mert a férjem elviszi a másikat és lenne még egy, csak az ugye folyton a lányánál van... Én meg itt vagyok a 4 hónapos lányunkkal és csak nagy szervezések árán tudok eljutni A-ból B-be, vagy taxival. A férjem lánya azt mondja, hogy szóljak neki nyugodtan, de legutóbb is, mikor mondta, hogy elvisz bevásárolni, végig azt hallgattam, hogy kicsit siessek, mert neki menni kell ide, meg oda és nem akar elkésni. Mondtam, hogy akkor menjen, hagyja itt a kocsit. Jaaa, hát azt már nem, ő autóval akar menni... Ráadásul drága autó, a lány nem is tud rá annyira vigyázni (tapasztaltam).


Ma is reggel mentünk volna itthonról a picivel, mire látom, hogy sehol a kocsi. Hívom a férjemet, mondja, hogy elvitte a lánya reggel, majd 2-3 körül végez a suliban és visszahozza. Felbosszant, mert 1, nem is szól róla, 2, a lánya elmegy a gimnáziumig, leparkol vele és egész nap áll az utcán a kocsi. Mi meg emiatt sehová nem tudunk menni...

Nem vagyok öreg, vagy maradi. 24 éves vagyok, emlékszem, hogy milyen volt, mikor megcsináltam a jogosítványt. Az utca végére is autóval mentem. De ehhez nem lett volna arcom, hogy felnőtt emberek szervezzék át a napjaikat azért, hogy menőzzek a barátaim előtt.

Annyit kérdeztem ma a férjemtől, hogy miért nem az anyja autóját használja, mire az volt a válasz, hogy ő nem adja neki oda. De már elegem van ebből, csak balhézni sem szeretnék.


2017. szept. 25. 19:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
25%
4 hós gyereket hova kell naponta vinni autóval? A város szélén laksz, hogy közelebb nem tudsz vásárolni? Ja, és vegyél egy negyediket, míg a harmadik elkészül, aztán probléma megoldva. Pénz az van, mint látszik.
2017. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
84%
Az rendelkezik a 3 autó felett, akinek a nevén van.
2017. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
95%

24 évea vagy, korban jóval közelebb a kiscsajhoz, mint az apjához


sajnos te is gyerekként vagy kezelve, csak nem prioritasban

2017. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Miért, ha gyerekem van, akkor üljek itthon bezárva vele?

Nincsen a közelben semmilyen bolt, kertvárosi részen lakunk. 30-40 perc sétára van a belváros, ma egész délután esett. Van rész, ahol járda sincsen. Így hogy induljak el bárhová egy babával?!


Az én nevemen van az autó.

2017. szept. 25. 19:15
 5/48 anonim ***** válasza:
8%

24 éves fiatal anyuka létedre nem kéne ilyen lustának lenni, annyi mozgás még kéne is, híztál terhesség alatt gondolom. Azt le kéne mozogni ha már annyira mehetnéked van.

Ha esik az eső, akkor majd mész holnap, gondolom annyira nem sürgős, az idődbe meg bőven belefér, mert otthon vagy a gyerekkel.

2017. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
97%
Mondd a férjednek, hogy amíg a harmadik autó nem készül el, addig legyen olyan szíves,ne adja oda a lányának az autót,vagy csak akkor,hogyha ti biztosan nem használjátok. Az, hogy reggel háromnegyed nyolctól minimum kettőig a suli előtt porosodik...
2017. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
11%
hívjál taxit..
2017. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
96%
A férjed viszont csak te ismered, honnét tudjuk, hogy lesz e belőle sértődés?
2017. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Hogy mi?:D

Még én vagyok a hibás?


Nem vagyok lusta, sportolok és felesleg sincs rajtam (bármilyen hihetetlen, nem kezdtem el gurulni a terhesség után).

És mint írtam, külvárosi részen lakunk. Itt mindenki autóval közlekedik. Nincs normális járda, a kamionok mellett meg nem fogom tologatni a babakocsit...

Egy 17 éves lányról beszélünk, aki elfurikázik a gimnáziumig, utána fél napig be sem ül az autóba. Szerintem azért nekem kicsit nagyobb szükségem van rá.

2017. szept. 25. 19:23
 10/48 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi rosszindulatú választ. Meg kell beszélni a lánnyal hogy legalább addig ne vigye el a kocsit amég javítják a másikat. Egy gimnáziumos gyereknek tényleg nem ezzel kell menőzni. Egyébként ha a te neveden van akkor magadnál tartod a kulcsot. Apa meg vegyen neki egy kocsit vagy adja oda neki azt ami a szervizben van.
2017. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!