Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyire életképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire életképes az a kapcsolat ahol a "férfi" vagy inkább még fiú, fiatalabb 10 évvel?

Figyelt kérdés

Ez mennyire tud működni?


Elsődorban (saját) megtapasztalásokra vagyok kíváncsi,mennyire működőképes egy ilyen kapcsolat, kinek mi a véleménye róla. Akár privátban is szívesen olvasok történeteket... (Felállás f20 n30)



2019. aug. 24. 01:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy.
2019. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Egy sztorit tudok, ahol (egyelőre) működik a dolog, nemrég született gyerekük. De nagyon furán mutatnak, sajnos ott több is van köztük 10 évnél, ilyen anyja korabeli a nő. De abba ettől jobban nem látok bele.

Saját tapasztalat ennyivel fiatalabb sráccal nem volt, 5 év volt a legtöbb, de nekem végül az a 20 éves srác is nagyon komolytalannak tűnt összességében, úgyhogy nem volt hosszúéletű. Ebből kiindulva számomra ez 30 évesen elképzelhetetlen. De ha másnak működik, áldásom rájuk.

25N

2019. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%

"ezt az igét az 50-60 feletti férfiak terjesztik"

Persze, hogy ők, hiszen csak az idősebbek rendelkeznek ilyen irányú tapasztalattal.

2019. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Jaj, Misi, igazán megtanulhatnád végre, hogy az idősek semmit sem tudnak, vagy amit mégis, azt nem jól. Csak a fiatalok tudnak mindent az ő határtalan élettapasztalatukkal és bölcsességükkel.
2019. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Igazad van utolsó. Az ember szereti elfelejteni, hogy ő is volt fiatal, és ő is ugyanilyen magabiztos volt a nagy semmire. De így volt ez mindig, s így is lesz, amíg világ a világ.
2019. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem asszem 6,5 év volt a legtöbb a javamra (nő vagyok) de nem vált be. Pont ez az időszak volt, a fiú még tanult, én már dolgoztam, nagyon máshol tartottunk az életben.

Utána volt egy ahol négy évvel voltam idősebb de már mindketten dolgoztunk, azt meg sem éreztem azt a korkülönbséget.

2020. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom ebben, de 10 év tényleg nem sok általánosságban. Viszont. A fiúk később érnek mint a lányok és ha te egy olyan 30as nő vagy, aki gyereket, elköteleződést stb. szeretne egy pár éven belül, akkor a barátod nem biztos, hogy a legjobb jelölt. De nyilván ez függ a párod gondolkodásától, vele kellene megbeszélned, hogy egyezik-e a jövő nézet.
2020. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%
Egy 20 éves fiú manapság kamasz, egy 30 éves nő meg felnőtt, érett. Mindkettőnek tetszik a másik kora. Nyilván működhet egy darabig, és érdekes, mert általában a nő szakít, mert nem bírja a fiú túláradó érzelmeit, aktivitását. Vagy egyszercsak rájön, hogy ez egy gyerek, vagy rettegni kezd, mikor lél le a fiatal srác...
2020. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!