Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire könnyű, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire könnyű, illetve nehéz házastársra találni?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok és nősülni szeretnék. A dolgot csak az egyszerű dolog nehezíti meg, hogy párkapcsolatom sincs még amiből összeköltözés, közös élet és házasság lehetne.

Elkeserítőnek látom a helyzetem, kérlek mondjatok valami pozitívat amiből reményt meríthetek. Kösz.



2019. febr. 16. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Minek akarsz nősülni? Mert ezt mondja az anyukád?
2019. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

"Elkeserítőnek látom a helyzetem, kérlek mondjatok valami pozitívat amiből reményt meríthetek. Kösz."


Nem tudok ilyet sajnos. Sorry kolléga. :D

32/f

2019. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha okos vagy akkor sokkal nagyobb esélyed van
2019. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Mi történt az eddigi kapcsolataiddal?
2019. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

A házasság nem játék és idő kell amíg kiismered a másikat, beleszaladni nem szabad csak azért mert muszáj a nősülés.

Nekem sincs a láthatáron semmi, mostanában kiélem magam ahogy tudom, szépítgetem a házam, nyáron kerti kemence van tervben, amit én fogok építeni és ez lefoglal minden fölös gondolatot. Rossz érzés ez és talán depressziós is vagyok súlyos mértékben, de nem tudtam változtatni a helyzeten és inkább "alkotok".

Ami nem megy, nem erőltethetem.

Én már beletörődtem hogy nem leszek férj és apa.

2019. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mi történt az eddigi kapcsolataiddal?


-Kihűltek, felületesek voltak, nem mélyültek le, nem volt bennük elég erős az érzelem, ami vagy az én részemről volt, vagy a másik fél részéről volt.

2019. febr. 16. 15:50
 7/13 A kérdező kommentje:

Eddig két komolyabbnak mondható kapcsolatom volt, bár elég valószínű, hogy csak részemről volt komoly, csak én életem meg komoly kapcsolatként.

A másik fél lehet, hogy nem, mert a szakítás után hamar másnál találtak vigaszt, míg én évek óta egyedül vagyok már.

2019. febr. 16. 15:54
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

#5! leirnád, hogy ez miért akakul így nálad? Nagyvonalakban. S hány éves vagy?

(Csak kiváncsi vagyok.)

2019. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha nincsen elég jövedelmed, és jó szórakoztató dumád, akkor bizony lehetetlen. Én házas voltam 6 évig, aztán elváltunk. Utána kezdtem el párkapcsolat kutatással foglalkozni. Majd írok neked privátban is. A lényeg: a nőnek a domináns Alfa-hím típus kell, akire felnéz és akit követhet, és akit ő aztán a gyermekek érkezése idejére meg akar szelídíteni. ( Bad-Boy-ból gondoskodó-apa). Hozzád illőt keress minden tekintetben! ( ha jó az önismereted)
2019. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

Mi a férjemmel netes tàrskeresőn ismerkedtünk meg. Alig volt 21 éves, én meg 24 mikor összejöttünk.

Sokszor emlegeti milyen màzlija volt velem, mert csak 2 hete volt akkor regisztràlva mikor megtalàlt és ràm írt. Első és egyetlen kapcsolata. 7+ éve hàzasodtunk, 9. éve vagyunk együtt. :) Szóval neki könnyebb dolga volt férfiként mint nekem nőként.

Èn 6 hónapot voltam fent , 4 pasival is randiztam onnan előtte de egyik se volt az igazi, plusz ez előtt is volt 2 kapcsolatom, szóval nekem tovàbb tartott megtalàlni a nagy őt. 5 évig. De minden csalódàs megérte:)

2019. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!