Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik nem akartak megházasodni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem akartak megházasodni, aztán mégis megházasodtak?

Figyelt kérdés
Mi volt a különbség? Mi változtatta meg a döntéseteket?

2018. aug. 25. 14:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
A férjemnek fontos volt, nekem pedig ő fontos. Egy aláírást kibírtam.
2018. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Nyomás a másik fél részéről. Aztán válás. Nem érdemes ezt erőltetni. Csak akkor jó, ha ketten akarják.
2018. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Jaj, nem akarom én erőltetni, dehogy! Csak arra lennék kíváncsi, hogy akiknek először csak az volt a véleményük, hogy ugyan, csak egy papír, felesleges, valami miatt mégis megváltoztatták a véleményüket, mi volt az oka?


Sosem kényszeríteném a páromat oltár vagy anyakönyvvezető elé, ha ő nem akarja, inkább magammal szeretnék tisztába jönni, mert bennem változott meg valami a házassággal kapcsolatban, valahogy más szemmel nézek rá, mint régebben, már nem gondolom úgy, hogy csak egy papír.

2018. aug. 25. 15:09
 4/22 anonim ***** válasza:
12%
Igen, kérdező. De így kezdődik az, hogy először csak elkezdek gondolkodni róla, aztán sokat gondolok rá, aztán felvetem a másiknak, aztán elkezdem győzködni és így tovább.
2018. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

Felelőségel jár, és ez néha teher, főleg egy olyan embernél aki nem szokta a felelőséget áthárítani. Akinek nem csak egy aláírás, hanem ha elkötelezi magát, akkor amig szufla van benne, addig kitart.Ez volt az egyik oldal.

A másik oldal meg folyamatos nyomulás, ostrom stb.stb.:DD


A várbevétel sosem egyszerű, ha erős a védfal:D

2018. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyébként érdekes, de egyszer, mikor ismerősöm rákérdezett, házasok vagyunk-e és mondtam, hogy nem, mondta egy vigyor kíséretében, hogy vegyem őt rá a házasságra. Én ezen meglepődtem, egyrészt, hogy a nők ennyire házasságpártiak (vagy inkább házasságra rávevőek)lennének-e ezek szerint a közvéleményben, másrészt, mert egyből feltételezte, hogy azért nem vagyunk még házasok, merthogy párom nem akarja.
2018. aug. 25. 15:24
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

A társaságban van egy pár, ahol a lány baráti társasága nyomatta a srácot (akkor még az volt), hogy igazán ideje van, vegye már el... Szóval engedve a külső nyomásnak, elvette. Van két gyerekük, jól élnek, bár én nem gondolom őket kifejezetten boldognak. Mondjuk együtt eltöltött 12 év után kevesen lesznek ugrálósan szerelmesek mint tiniként, de ez már más kérdés.

Egy másik pár a baráti társaságban úgy házasodott össze, hogy 5 év után az asszonyka odaállt az uracskája elé, hogy kapott egy ajánlatot külföldön, ha nem veszi el, elfogadja. Egy hétre rá megvolt a lánykérés, pár hónap múlva az esküvő. Ahogy elnézem őket, azóta is boldogok, szóval ott csak egy plusz löket kellett a pasinak.


Saját szemszögből sajnos nem tudok nyilatkozni, nálunk én is és a férjem is akartuk az esküvőt.

2018. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%
A másik fél nyomása, és ultimátuma. Ez szokott lenni. Azt mindenki tudja, hogy 99,99%-ban melyik fél erőlteti.
2018. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Csak azt nem értem aki azzal h jön h a hàzasság csak egy papir

akkor miért nem tudnak alàirni egy rohadt papírt???

Jah h ez csak kifogàs.

Öszintén kellene erröl beszelnie egy párnak.

Mert sokan elintezik h nekem nem fontos

csak egy papir

De ha öszinten elmondana az a fél aki nem akarja a hàzàssagot

h mi a valodi oka talàn nem lenne ennyi eröltetés.

2018. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
A nok szeretik a papirokat. Ha meg ez neki oromet okoz, akkor miert ne ? O orul nekem mindegy
2018. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!