Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki nem szerelemből nősült, vagy olyan nő, aki nem szerelemből ment férjhez?

Figyelt kérdés
Nem érzett lángoló, magas hőfokú szerelmet, csak mondjuk barátságot, testvéri szeretetet a másik iránt. Vagy éppen csak érzéki vonzást, de elmélyült szerelmet nem.

2019. aug. 25. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Egyer többen, hiszen az állam bizniszt épített erre a szakmára.
2019. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
egyre*
2019. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
A legtöbben így házasodnak.
2019. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

A szerelem egy érzés, ami múlik.

A tudatos kapcsolat intelligencián és együttérzésen alapszik. Számomra ebből lesz a házasság és nem egy múló érzelemből.

2019. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Jelen, az eszemet használtam.
2019. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 30 körül már nagyon szerettem volna gyereket. Átlagos nőként azt hiszem az volt a baj a kapcsolataimmal, hogy a túl "menő" pasik tetszettek, akik aztán nem vettek komolyan. Ebbe a családomnak is nagy szerepe volt, hogy csak Mr. Tökéletest lehet elfogadni. Szóval úgymond lejjebb adtam és férjhez mentem. Van 2 gyerekem. Most középkorú vagyok.
2019. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!