Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szerelemből egyik napról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szerelemből egyik napról a másikra vége lehet?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, es Tanácstalan, kérlek segítsetek.. A történetem röviden: megismertem fél évvel ezelőtt egy férfit. Nagy, szenvedélyes szerelem alakult ki, amiért en is sokat tettem. Ő is oda figyelt ram, szeretett, törődött velem. Mondhatni az első nagy szerelem en lettem neki (38 éves, van ket gyereke, különböző anyától). Érzelem dús, szenvedélyes férfi, megis kevés nőt enged közel magához. Egyre jobban ragaszkodott hozzám, minden idejét velem töltötte, egesz nap kapcsolatban voltunk. Szerencsésnek éreztem magam, h egy ilyen ferfi nekem adta a szívét. Mivel van egy súlyos beteg fia, (betegséget az apjától örökölte) elköttette magát. Megbeszéltük, ha egyutt maradunk, örökbe fogadunk, ő is örökbefogadott gyermek. 0.0001 esély hogy teherbe ejt, megtörtént. Őt is engem is nagyon megviselt. Megtartani nem mertük, nehéz elhatározás volt, de elvetettuk. Mellettem volt, néha már en vigasztaltam. Azt ismételgette, fél hogy elveszít, rossz érzése van, nen akar elveszíteni, en vagyok a legjobb dolog az életében. Féltékeny is lett, ok nélkül, megpróbált magától el lökni, mintha félne ettől az uj érzéstől, érzelmektől... Egy nap rossz napom volt, nem tagadom, nen úgy reagáltam ahogy kellett volna, ez azért is ugy volt, mert mar tett ő is igy, velem. Nagyon megsértődött, össze pakolt es elment. Pár napja történt, beszéltünk azota többször, de mintha kezdene meg őrülni....! Olyanokat állít, h en csak játszottam, at vertem őt, mindent ellenkezőleg lát, mint ami. Minden ami szép volt, azt állítja en Csak játszottam blokkolt engem, anyukámat, de még a barátnőmet is. Pedig kedvelte őket. tegnap sem sikerült tisztázni, inkább egymásra mutogattunk a végén... ugy váltunk el, h azt mondta nekem: hagyj békén...azonnal!

Azóta nem jelentkeztem, ő sem.

Mi történik vele? Nem bírom épp ésszel felfogni, mintha vmi megszállta volna! Idő kell neki, vagy részéről tényleg ennyi volt? Nem pszichopata, (bár most ugy tűnik ). intelligens, minden nő őt akarja típus..

Válaszokat előre is Köszönöm!

Minden jót!



#férfi #düh #sértettség #Nagy szerelem vége
2017. márc. 4. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"(38 éves, van ket gyereke, különböző anyától)." - itt volt az a pont, amikor menekulnod kellett volna. Azzzl a 38 eves ferfivel, akinek ebben a korban ilyen a hattere, ugyhogy "minden no ot akarja" tipuskent definialod, azzal sulyos problemak vannak. Most ezeket lattad meg.
2017. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kendrazoltan ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt mondom, de neked ebből semmi jó nem sülhet ki...neki a múlt az, ami neked normális esetben a jövő. Nőként hajnlandő lennél arra, hogy az ő döntése miatt lemondj a saját gyerekről? Van közetetk 11 év, ami alapvetően nem lenne vészes, bőven kezelhető...ha te lennél mondjuk 40, ő 51....de ez a 11 év jelenleg egy olyan szakadék, amit nagyon-nagyon nehéz áthidalni...


Bár ez nagyon nehéz, de próbáld úgy elolvasni a kérdésed, mint ha nem te írtad volna...te mit tanácsolnál rá?


Én úgy gondolom, hogy jelenleg - bár fájdalommal jár - lehetőséged van arra, hogy kilépj valamiből, amit kb 70%, hogy 10 év múlva nagyon megbánnál....onnan pedig már nem lehet semmit visszacsinálni...hozz felelős döntést, elvégre az életedről döntesz...

2017. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre az jött le, hogy talán a fejébe vette hogy nem is tőle lettél terhes, hiszen az szinte lehetetlen...


De ez a 38 évesen két nőtől két gyerek az nekem is gáz.

Nem futnék utána, nekem fontosabb lenne egy saját gyermek- lehetőség szerint olyan férfitól akinek nincs másik. Valamint ha ennyire megtört a bizalom (ha van oka, ha nincs) akkor ez már csak szenvedés lenne.

2017. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem kételkedett, h tőle van, egyutt voltunk pihenni egy hetet, mikor terhes lettem. Igen az egy csoda volt!! Az első gyerekének anyjára egy évet várt, mert szegeny nőt megerőszakolták, de ő várt rá, mert szerette. Akkor 20 eves volt. 7 ev után elváltak. A kisfui utánna kett beteg. A kislánya édesanyjával azert lett vége, mert kíméletlen féltékenységi jelenetet rendezett a volt felesége miatt, mikor a kisfia kórházba került, a nő csak azzal zaklatta h biztos ott csalja. Igy én sem szeretnék élni, mikor a kisfiam elet halál között lebeg hónapokig. Az örökbefogadás az en ötletem volt, talán tul humánus vagyok..
2017. márc. 4. 14:48
 5/13 anonim ***** válasza:

"Mondhatni az első szerelem én lettem neki" biztos így van, főleg ha két különböző gyereke született két anyától. :) Nem tudom, hogy neki sikerült elhitetnie vagy te magadat győzted meg róla de mindegy is ez a pasi fura.

Biztos, hogy elköttette magát? Nem lehet, hogy az előző nőknek is ezt adta be azért ejt mindenkit teherbe?

2017. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem mert nagyon kiborult! A kislánya mar megvolt, mikor beteg lett a fia. Utánna kotette el magát! Az orvost is felhívta, ott voltam. Nehezen engedi a nőket magához, az anyja örökbe adta, kivette, de semmi szeretetet nem kapott. Felnőtt, sikeres lett, az anyja nagyobb összeggel meglopta. Es ezek csak a finomabb dolgok. Tudom h,szeret v szeretett. Nem csak a tetteiből,a közeli hozzátartozói is észrevették, mennyire Boldog velem. Ahogy már rég látták..
2017. márc. 4. 15:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nagyon veri őt a sors... Ebben az esetbesn viszont- ha tényleg így érzed- keresd meg, és beszéljetek. Tele lehet fájdalommal.


Amúgy- nem akarom tépkedni a sebeidet- de nem lehetett volna a gyerekre (magzatra) egy vizsgálatot végezni hogy örökölte e? Vagy ez 100%?

2017. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az élete tele van tragédiával, akit szeretett majdnem mindenkit elvesztett. Szerintem ezert is fél újra szeretni...? Ennek ellenére megmaradt ember, hatalmas ereje van. En mégis láttam őt, nukyen mijir védtelen...Nem, terhesség alatt nem kimutatható. A kisfiú 8eves volt, mikor jelenzltkezett a betegség.
2017. márc. 4. 15:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Kemény férfi lehet.
2017. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazából nem derül ki, mi történt ténylegesen, ami így eltávolította tőletek. Mi történt ténylegesen? És azóta?
2017. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!