Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem nem szeretne gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem nem szeretne gyereket, csak huzza es halasztja mindig ki talal valamit, mit tennétek a hejemben?

Figyelt kérdés
Juliusban sajnos elvesztettünk egy kisbabát, spontán vetélés történt. Az elvesztett baba elött sem akart hosszu ideig csaladot, nehezen vettem ra. ferjem nem akar ujra probalkozni, uj lakast akar, nyaralast tervez. Mindent csak epp gyereket nem. Nekem pedig mindenem a csalad az anyasag.

2019. szept. 3. 17:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Folytassátok külön utakon, ugyanis nem közösek a céljaitok. Ő nem akar gyereket, így sehogy nem tudod rávenni, te pedig igen és boldogtalan leszel gyerek nélkül, mivel vágysz rá. Szóval mindketten keressetek magatokhoz való párt. Ő egy olyan nőt, aki nem akar gyereket, te pedig egy olyan férfit, aki igen.
2019. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
A hejedben... Elválnék, mert nem erőltetném rá senkire a gyermekvállalást, aki nem vagyok rá. Keress olyat, akivel egyeznek a terveitek.
2019. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Metionin ***** válasza:
97%
Eleve nem illetek össze. Ez egy olyan kérdés, amiben nincs kompromisszum. Ha gyereket akarsz, keress olyan férfit aki szintén akar, ne olyasvalakire erőltesd rá, aki a háta közepére sem kívánja. Bár én amondó vagyok, hogy ezt a házasodás előtt kellett volna megbeszélni és a férjed is hibás abban, hogy belement a házasságba, pedig tudta hogy te gyereket akarsz. Én nőként nem akarok gyereket de sohasem mennék hozzá egy olyan férfihoz, aki akar és nem reménykednék benne hogy majd meggondolja magát a javamra.
2019. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
Es ezt a házasság után tudtad meg,hogy nem akar gyereket?
2019. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mi a házasság elött mindketten ugy voltunk vele hogy majd lesz gyerek par ev mulva, ha alkalmas lesz az idö. Igy is lett, gyüjtögettünk lakasra autora, az evek teltek, en babat szeretnek már, ö még mindig csak azt mondja majd jövöre. Ez nem korrekt
2019. szept. 3. 17:23
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom,hogy volt egy spontán vetélésed.Nem lehet,hogy ez megrémisztette a férjedet és aggódik,hogy megint ugy fogtok járni?
2019. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%
Én válnék. Nekem fontos volt, hogy anyává váljak, ha a társam nem támogatna benne, én lelépnék.
2019. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, azelött se akart babát, hirtelen fellángolás volt egy két hét mikor szeretett volna valami hatására. Nagyon el keseredtem, a vetélés is meg viselt
2019. szept. 3. 17:31
 9/35 anonim ***** válasza:
48%
Örülnék neki.
2019. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
60%

Eleve a halál farkának erőszakoltál rá valamit, amit nem is akart? Úgy kell neked!


Itt egy valamit tehetsz: szépen elválsz , töltesz egy kis időt önállóan és keresel valakit, aki szintén szeretne családot.

2019. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!