Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem nem szeretne gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem nem szeretne gyereket, csak huzza es halasztja mindig ki talal valamit, mit tennétek a hejemben?

Figyelt kérdés
Juliusban sajnos elvesztettünk egy kisbabát, spontán vetélés történt. Az elvesztett baba elött sem akart hosszu ideig csaladot, nehezen vettem ra. ferjem nem akar ujra probalkozni, uj lakast akar, nyaralast tervez. Mindent csak epp gyereket nem. Nekem pedig mindenem a csalad az anyasag.

2019. szept. 3. 17:09
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Ne haragudj egy vetélésre azt mondani hogy ugy kell neked kicsit erösnek érzem tudod
2019. szept. 3. 17:35
 12/35 anonim ***** válasza:
74%

Kitörölték az előző kérdésed a gyerekvállalás kategóriában...

Ott még tippeket vártál, hogy hogyan eshetnél teherbe a tudta nélkül...

Most akkor mit szeretnél?

2019. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb ha elváltok és keresel egy olyant aki gyereket akar.Ha sokáig húzod az időt már késő lesz a gyerekvállalás.
2019. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
83%
Én nő vagyok és nem akarok gyereket. Ha a párom akarna és folyton ezzel nyaggatna, biztos lelépnék mert mindkettőnknek az lenne a legjobb. Nem mindenki alkalmas szülőnek és ezt el kell fogadni. Ha te ennyire vágysz az anyaságra, áldozatokat kell érte hoznod.
2019. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
67%
Ennyit tudnál adni a gyerekednek apaként? Nem egy embert, aki vágyott rá, csak valakit, akitől spermát szerzel?
2019. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelmű válóok. Minden további betű és hang fölösleges. A ti kapcsolatotok nem házasság.
2019. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, nem is törölték. Megleltem. 😀
2019. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
91%
Elválnék,nem érdemes ráerőltetni a dolgot,mindig kényszernek fogja felfogni.Keress mást aki szeretne gyereket.
2019. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi, csak azt olvastam, hogy sose akart a muksó gyereket és az erőltetés miatt mondtam, hogy úgy kell neked-bár a magzatért részvétem-.
2019. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
93%
Melyik az a kérdés? Kint volt a neve, hogy tudjátok, hogy ő?
2019. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!