Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Így hogy vegyem rá magam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy vegyem rá magam hogy elváljak tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon unom amit csinál. Az anyja irányítja, nagyon sokszor nagyon durván beszél velem, gyerekkel nem foglalkozik, itthon semmit nem csinál. Viszont már hozzá vagyok szokva, rossz ha nincs itthon és mindig eszembe jut milyen jó volt régen. Szeretem de nem akarom hogy a gyerek veszekedésbe nőjjön fel.
2019. szept. 5. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha már filozól rajta, akkor lefogsz válni. Csak idő kérdése.
2019. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezt csak azzal lehet csinálni aki hagyja és megalkuvó lesz és megmagyarázza magának, ahogy teis h miért jó ami van. Számold ki hány éved van hátra kb, és ha ugy érzed ráérsz, akk maradj, ellenkező esetben egy erős szabadulási vágy lesz úrrá ami döntéshez vezet.
2019. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Furcsa, h a pénzugyekrol nem írsz.

El tudnad tartani magadat és a gyereket?

El tudnad viselni, h egyedülálló anya leszel?

2019. szept. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Hagyod magad és okokat gyártasz miért ne hagyd el....

Lehet ezt csinálni, és lehet boldogan is élni... Te döntesz melyiket választod!

2019. szept. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Házasság életre szól, nem pedig 2 évre amíg jól érzed vele magad, rengeteg időt és energiát kell belefektetni ahhoz, hogy működjön.


Hány éve vagytok együtt? Miért mentél hozzá, miért vállaltál vele gyereket, ha hosszú távon nem tudod elviselni? Mit tettél azért, hogy ezek a problémák megszűnjenek?

2019. szept. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

5-nek


És ugyanezeket tegyük fel a kedves férjnek, ugyanis azt elfelejtette leírni, hogy a házasság 2 emberről szól, nem csak egyről!

2019. szept. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ritka jelenség de igen. El tudnám tartani a gyereket és magamat is és még a házban is mi maradnánk, mivel az enyém.

Hozzámentem mert szerettem, ahogy most is. Teljesen más volt a viselkedése. Többször beszéltem vele erről, hogy nem lesz jó vége. Őt nem érdekli max addig amíg mondom. Folyton csak azt hallom hogy majd ekkor meg akkor más lesz. Ahha. Még mindig ugyanolyan szar minden.

2019. szept. 6. 08:01
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Szóval a saját házadban csicskázol valakinek, aki szarba se vesz és úgy bánik veled, mint a kutyával?

Dobd ki a pitsába. Nem szereted ezt az óriás csecsemőt, csak ahogy magad is írtad, már megszoktad. A változás nehéz, ez természetes. De hidd el, abban a pillanatban, ahogy elhatározod magad és kihajítod, verni fogod a fejed a falba, hogy hogy lehettél ilyen hülye, hogy eddig vártál.

2019. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%

Nem értem miért szinte mindenkinek az az automatikus válasza, hogy dobd ki, hagyd el, válj el..

Értem én, hogy a tárgyakkal ezt tesszük, na de emberekkel..?

Próbálj meg visszagondolni mikor voltatok utoljára igazán boldogok együtt, volt-e valami esemény vagy pont amihez kötni tudod, hogy onnantól kezdett romlani a helyzet? Vagy csak szépen lassan, fokozatosan?


Az a nehéz, hogy azt írod próbáltál már beszélni vele, de hasztalan volt..

Próbálj meg cselekedni!

Emlékszel még arra amikor szerették el egymást, és minden mozdulatban, minden cselekedetben minden együtt töltött időben ott volt a szerelem és a boldogság..

Szervezz olyan közös programokat amik régen örömet okoztak nektek, próbáljátok meg kettesben is időt tölteni egymással ha ez megoldható, hogy benne is felébreszd mind azt a szép emléket ami benned ott él..

Legyél kedves, odaadó, akkor is amikor falba ütközöl..

Tegyél gesztusokat felé amiket régen tettél..

Idézd fel benne a kedves emlékeket.

Mindez persze iszonyú nehéz ha az ember azt látja, hogy a másik bem tesz semmit, de ha szereted, akkor megér még egy-két próbát.

És ha az eddigi veszekedéssel nem mentetek semmire, akkor most taktikát kell váltani.

Ehhez alázatosság kell, és a büszkeséget félre kell tenni, akármennyire is nehéz.

De jóval könnyebb győzni mint rosszal..

2019. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó: Az egesszel az hogy ebbe is belelehet faradni, es tudod az a baj ha nincs viszonozva ures kiégsz egyszerűen egy idõ utan.
2019. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!