Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vegyem rá a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a férjem, hogy néha kedveskedjen valamivel?

Figyelt kérdés

Már próbáltam neki mondani, de nem igazán változott semmi. Utána próbáltam azt,hogy én kedveskedek neki ezzel-azzal, hátha viszonozza. De akkor sem történt semmi :(

Nem nagy dolgokra vágynék, csak mondjuk egy szál virágra, vagy ha bemenne a boltba és venne egy szelet csokit az is megtenné. Csak megmutatná,hogy na ő most itt meg itt járt és én jutottam az eszébe. :/


2016. júl. 23. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha alapból nem jutsz az eszébe, akkor hagyd ott a fenébe. Ebből is látszik, hogy nagyon sokan hiába vannak kapcsolatban, nem azzal élnek együtt, akikkel kellene. Sok pasi (köztük én is) mit meg nem tenne, ha lenne egyáltalán egy olyan nő az életében, akinek minden héten vehetne valamit.
2016. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom az 5 szeretetnyelv: Egymásra hangolva c. könyvet. Elolvasva rájössz, hogy miért nem kedveskedik neked, te pedig miért leszel frusztrált ennek hiányában.
2016. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja a 2-es. :)
2016. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

F 33


Van aki máshogy fejezi ki ha szeret..... Nem tárgyakkal.... Gondolkozz el ezen.

2016. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-es, 2 pici gyerek mellett nem sok időm van olvasni. Elmondanád nekem nagyvonalakban?
2016. júl. 23. 19:04
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Fordítsuk meg a dolgot: A két pici gyermek mellett a férjedre jut egyébként időd?
2016. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Tapasztalatból mondom mit kéne tennetek:

A két gyermeket lepasszolni nagyszülőknek, és KETTESBEN sok időt eltölteni. Ez a legnagyobb ajándék amit két felnőtt egymásnak adhat. Kapcsolatra is jó hatása van.

2016. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát én úgy gondolom eléggé figyelek rá. Mint ahogy írtam már igyekszem neki kedveskedni, meglepni ezzel-azzal. Munkahelyére van, hogy hordom a kaját. Ha kéri,hogy masszírozzam meg stb. megteszem, igyekszem azt főzni amit tudom, hogy szeret. Mindig megvárom amíg hazaér éjszaka a munkából. Reggel felkelek hozzá, kikísérem stb.
2016. júl. 23. 19:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És ő mit csinál?
2016. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. A könyv szerint mindenki más "nyelven"fejezi ki a szeretetét. A nyelvek a következők: elismerő beszed, minőségi idő, ajándékozás, szívességek, testi érintés. Tegyük fel, hogy te az ajándékozás nyelvét beszéled. Ez azt jelenti, hogy akkor érzed szeretve magad, ha ajándékokat, apróságokat kapsz. De mondjuk a férjed a szívességek nyelvét érti csak: megtesz mindent a családért, keményen dolgozik, segít a házimunkában. De nem fektet nagy hangsúlyt az ajándékozásra. Nem arról van szó, hogy nem szeretitek egymást, hanem hogy más nyelveket beszéltek, máshogy fejezitek ki az egymás iránti szeretetet.

Rövid, egyszerű könyv, hidd el, nekem is volt időm elolvasni! Ha más nem, lefekvés előtt napi 10 percet szánj magadra! Megéri!

2016. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!