Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire gyakori ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori ez?

Figyelt kérdés

Egy házasságon belül mennyire gyakori vagy elfogadott dolog a nők részéről a szexmegvonás? Vagy amikor minden apró hibát érzelmi zsarolással, elhidegüléssel büntetnek?

Vagy ez amolyan csendes lelki terror, hogy a saját maguk szükségleteire formálják a férfit, aki utána mint házicseléd működik tovább? Esetleg amikor a férjnek elege lesz ebből, akkor mindent rá lehet fogni, főleg amikor már a személyiségéből is bárgyú senkit csináltak, és rá lehet mutatni hogy apukám, nézzél már magadra?


Miért jó az egy nőnek, hogy tönkretesz egy normális férfit, majd elpazarol pl. 5-10 évet mindkettőjük életéből. A végén elveszíti a családját, és rosszabb esetben hátrahagy egy lelki roncsot?



#elhidegülés #fölényeskedés #számító viselkedés
2019. szept. 11. 09:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Oké, de az a nő minek megy férjhez, aki sosem vágyott a szexre? Tehát nem a depresszív hangulat miatt. Majd úgy gondolja, hogy egy normális szexualitású férfinek eljátssza néhányszor hogy jó az ágyban, idővel csökkenti a mennyiséget olyan 1-2 havonta egyre. Aztán még ő van felháborodva, hogy nem tetszik semmi. Persze ez mellett én álljak helyt az élet minden területén. Viszont az alap, az hogy semmi gondja nincs, az tök természetes. Minden természetes ami jó, neki az alanyi jogon jár. Egy köszönet sem hagyta el a száját semmiért sem, viszont a legkisebb hiba is büntetést von maga után. Tegnap délután főztem, majd megjegyezte a főzés közepén, hogy hogy néz már ki a lakás, olyan mintha belesz*rtak volna, és bevonult a szobájába, hogy neki így élni sincs kedve. Jó ürügy volt ez is. Tehát én főzök, elő vannak véve az edények, a gyerek játszik a szőnyegen, és őnagyságának elment az életkedve. Ez így most minimum 2 hét büntetés a számomra. Vagy legutóbb meséltem egy sztorit neki a munkahelyemről, és nem tetszett neki az, hogy miért azt válaszoltam a kollégámnak amit. Ez is 2 hét. Vagy volt olyan is, amikor a Spaar-ban magam elé engedtem egy srácot, mert csak egy tejet vett, mi meg egy komplett kosárral álltunk ott. Na ez már egy hónap volt, mert férfiatlanul viselkedtem, nem képviseltem az érdekeinket. Na ezt így meg is mondta. Teljesen mindegy mit csinálok, mindenben talál fogást, amivel meg tud alázni, azaz legyen szégyen érzésem.
2019. szept. 11. 11:28
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
#1 Ilyen megkeseredett, alpári nőt mint te... Azért mert te kifogtál magadnak egy bunkó, aluliskolázott prolit, miért kell egy kiterjeszteni a saját problémádat az egész férfi nemre, konkrétan a kérdezőre, akiről nem tudsz semmit? Ezzel a gusztustalan stílussal mondjuk nem csodálom, hogy csak egy hozzád hasonló "apucit" sikerült megfogni.
2019. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11

De honnan veszed, hogy sose vágyott rá? Amit én leírtam... én vágytam sokáig a szexre, aztán hónapokig nem, aztán utána megint igen. Pár hónap miatt egész életemben egyedül kellene lennem, vagy mi?

Egyébként minél többet írsz, annál nagyobb trágyadombnak tűnik ez a kapcsolat, őszintén nem értem, miért nem lépsz ki belőle. Itt már a szex a legkisebb gond.....

2019. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom a kiegészítő hozzászólások alapján két út van előtted:

1) Elmentek kézenfogva egy párterápiás konzultációra.

2) Elválsz vagy így akarod leélni az egész életedet?

2019. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálam azért se játszana a szexmegvonás, mert milliószor szexéhesebb vagyok a páromnál és csak magammal csesznék ki. Szóval ez azért nem "fuuuuagonosznő"ből kiinduló dolog
2019. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is meredek ez a szexmegvonás, mint bünti. Csak érdekességként írom le én és a baráti körömben lévő nők, inkább a szexhiánytól szenvedünk. Tehát nekünk kellene többször mint ahányszor a férjeinktől megkapjuk.
2019. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!