Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » En reagalom csak túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En reagalom csak túl?

Figyelt kérdés
Nagyon felidegesit amikor a ferjem más nőt dicsér a jelenletemben a haverjainak, hogy milyen szép és milyen bomba teste van. Ilyenkor kb sírni tudnék, úgy érzem magam mint egy rút kiskacsa és elbujni a vilag elől hogy senki se lásson. Eddig mindig turtoztettem magam, de par napja beszoltam neki hogy ezt többször ne csinálja és megharagudott rám, hogy azért mert házasok vagyunk nem fogja egy szép nőre azt mondani hogy csunya. Szégyellem is magam ez miatt, viszont legbelül meg fáj....

2019. szept. 15. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez rendszeres, akkor nem normális, a pasas egy türhő. Nyilván örök hűséget, és nem örök vakságot esküdött senki sem, ergo lehet véleménye (én is házas vagyok, biztos megfordul a férjem fejében ez-az, és ez normális), de a másikra ennyire nem tekintettel lenni...


Viszont csak a te leírásodra hagyatkozhatunk, tehát lehet egy-két ártatlan megjegyzésre reagáltál őrült módon, akkor túlreagálod.

2019. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem is kell azt mondani,hogy ronda,de magába is tarthatná.Értelmi szìnvonal itt meg is lett hùzva a férjednél.Látszik,hogy jól választottál.Egyébként veled nem lehet tùl elégedett,szerintem.
2019. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sokszor nem fordult elő ilyen, 5 év alatt kb 4-5 alkalommal, de nekem nagyon rossz ez is.... főleg hogy van rajtam felesleg és megváltozott a testem az utóbbi 2 evben.
2019. szept. 15. 10:02
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Hát, ez már egy kicsit más helyzet. Ez teljesen típusos amit leírsz, amikor az ember sz.rul érzi magát a bőrében, és kivetíti a másikra. Igen, ismerem, én is voltam ilyen helyzetben.


Ezzel nagyon vigyázz, mert pillanatok alatt lehet tönkrevágni a kapcsolatot ilyen performanszokkal. Továbbra is az a véleményem, hogy lehetne egy kicsit tapintatosabb, de ha fúriaként reagálsz minden (általad vélt) atrocitásra, akkor a férjed gyorsan lepattan. Nincs rosszabb egy frusztált, önmagával elégedetlen társnál.

2019. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el férfiakat dicsergetni h milyen jól néznek ki, ferfiasak, gazdagok, ambiciozusak mittudomen..aztán játszd te is az ertetlent, amikor szol h rosszul esik neki
2019. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak én nem akarok ilyen oda vissza háborúba kezdeni. Annak jó vége nem lenne... :(
2019. szept. 15. 10:18
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Miért ennek jó vége lesz szerinted?
2019. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

A sajat frusztraciodat kivetitted a ferjedre, te elhagyod magad es meg o a szemet, hogy megjegyzi milyen jo no XY. Ha te egyszer nem vagy az mit varsz? Szurja ki a szemet?

Szegyeld magad mert van is miert! Az ilyen nok mint te jonnek majd ide vissza picsogni, hogy mekkora egy szemet allat a ferjuk mert megcsalta, pedig ok mennyire szeretik a hutlen f...szt es mindent megtettek erte. Aha...

2019. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Mondom ezt ugy hogy 35 eves no vagyok, nem egy fitneszbajnok testel, de mindig is vigyaztam az alakomra, ahogy a ferjem is tartja magat. Elvegre egyikonk sem egy elhizott, lelakott embernek fogadott orok huseget.

Ahogy mondjak ep testben, ep lelek, a te esetedben egyik sem all fent.

8as voltam

2019. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon nincs igazad kedves 8as. Akkor elmeselem... Megvaltozott a testem, igen... 2 ev alatt egy szörnyű betegseg által, ami majdnem az eletembe került igy egy nagy 30cmes függőleges vagassal lettem gazdagabb a hasamon. Kepzeld en is jartam edzoterembe regen, de a műtét miatt hanyagolnom kell. És igen, rosszul esik ha a ferjemet hallom ahogyan dicséri a többi nőt es félek minden egyes nap hogy megundorodik tőlem és elvesztem öt is egyszer, ettől függetlenül nem erzem magam igenytelennek
2019. szept. 16. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!