Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én reagálom túl megint?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl megint?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet hogy kicsit hosszú lesz, de sok az előzmény. A helyzet az, hogy van egy 8 éves kapcsolatom, egy éve vagyunk házasok. A páromnak mindig voltak dolgai a neten, pl úgy köszöntötte fel valamelyik lány ismerősét, hogy boldog szülinapot hercegnőm meg ilyesmi. Ez még a kapcsolat elején volt mikor rózsaszín köd lebegett előttem. A dolgok kb 3 éve durvultak el úgymond, mikor pl "versenyeztünk" poénból hogy ki hány ellenkező nemünek jön be, gondoltam letesztelem és írtam egy lány nevében neki. Mikor mondtam hogy na nekem ennyi ember írt, ő sajnáltatva magát közölte hogy hát neki senki. Engem nem érdekelt volna hogy ráír valaki de ha az arcomba hazudik az annál inkább. Volt még olyan, hogy nézegetett pár szexes oldalt ( unatkozó feleségek), mikor beolvastam neki sírva hivott fel hogy nem ő volt. Oké elhittem. Na de szereztem egy kamu facebook profilt és ráírtam, ugyan mondta a "csajnak" hogy felesége van de már szóba került a találkozó és hogy ha én ( mint a felesége) nem lennék... A párom kamionos, csak hétvégén van itthon és azt beszélték meg, hogy ne hétvégén hanem hétköznap találkozzanak mert akkor nem tudok róla. A kérdésem hogy a héten tervezek ràkérdezni ki ez a csaj és van egy olyan érzésem hazudni fog. Ezek után tartsunk egy kis szünetet? Azt hiszem csak így értené meg ez mennyire bánt engem. Tényleg nem arról van szó hogy chatel hanem hogy ezerszer kértem hogy mondja el az ilyet, legyen velem őszinte. Egyébként az összes üzenetét törli. Tudom sokan majd lehúznak hogy megsértem a privát szféráját meg ilyesmi de ha ennyi okot ad rá akkor nem érdekel. Rendezzek nagyobb jelenetet hogy végre felfogja mi a problémám? Ja és mondhatjuk hogy féltékeny hárpia vagyok de sajnos soha nem hagyott esélyt rá hogy bebizonyítsam az ellenkezőjét, mert soha nem àllt mèg elém az igazsággal az ilyen dolgokkal kapcsolatban! Köszi hogy elolvastad!
2015. márc. 1. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem reagálod túl, de ennyire buta hogy lehetsz?


Teljesen egyértelmű, hogy nem hűséges hozzád és sosem volt az. Sokat nincs otthon, és ha igen, akkor is azzal tölti az idejét, hogy más nőknek udvarol és másokkal flörtöl. 100%, hogy megcsal. Kell ez neked?

2015. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért is házasodtatok össze? remélhetőleg gyereket nem terveztek. 2 h.ülye 1 pár!
2015. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát igen az egyik felem ezt mondja, de a másik meg hogy 99% ig biztos vagyok benne hogy nem csal meg. Csak a szája nagy és tudni akarja "piacképes-e" még. Nekem főleg a hazugsággal van bajom nem azzal hogy beszélget. Persze ez a mostani kicsit durvább mint az eddigi dolgai.
2015. márc. 1. 17:27
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
megérdemled a sorsod.
2015. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ugye tudod, hogy te sem vagy normális? Te ezt élezed, hogy állandóan kamu profilokkal hülyíted a férjedet? Akkor meg mi a kérdés? Hogy ki csinál nagyobb hülyét magából? Hát te
2015. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Ahhoz képest, hogy neked a hazugságokkal van a bajod, te ugyanolyan nagy hazudozó vagy mint a párod.

Kamu profilokkal hülyíted, és hazudsz neki, mert másnak adod ki magad. Neked van képed hazugságon kapni a férjedet? Neked jogod sincs azért hisztizni mert a férjed hazudik amikor te sokkal jobban hazudsz neki.

2015. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te már írtál ki kérdést! Már ott is írtam: nem tudom miért húzzátok egymást, mire jó ez? Ebben csak tönkrementek!
2015. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Te hülye? Még meg akarsz bocsátani neki? Nehogy megtedd. Én már az elején gyanakodtam volna, a hercegnős résznél... nagyon buta és naiv vagy. De hagyd ott, azért még nem érdemel meg.
2015. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész kapcsolatot új alapra kell helyezni. Legyen ez az őszinteség. Vagy megegyeztek a nyitott kapcsolatban, mert fontos, h "piacképesek" legyetek. Vagy hűséget fogadtok, és abba nem fér bele a flört sem.
2015. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megérdemlitek egymást és jól összeilletek :D
2015. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!