Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért titkolja a férjem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolja a férjem, hogy telefont vett? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Tegnap a kocsiban találtam egy számlát egy telefon vételéről a párom nevére kiállítva. Megkérdeztem tőle, hogy vett -e új telefont mire nagy szemekkel végül kinyögte, hogy igen. Szerettem volna megnézni, hogy mégis milyen, de rögtön rávágta, hogy elhagyta. Ti mit gondoltok? Lehet van valakije és neki vette, vagy csak rémeket látok?
2014. okt. 16. 09:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Elég kellemetlen dolog ez. Nem jutnék arra a következtetésre rögtön, hogy van valakije. Épp eléggé fennakadnék a tényen, hogy titkolózik és valószínűleg hazudik is nekem. Ez nekem épp elég lenne, hogy gondjaink legyenek és komoly beszélgetéseink, nem keverném ide a megcsalást is. Nem látsz rémeket, épp hülyének néztek. N31
2014. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

lehet szeretője van, de lehet hogy valami más okból vette a telefont...ha nem jó köztetek a kommunikáció és nem tudtok őszintén beszélni akármiről akkor titkolhatja...vagy ha anyagi gondjaitok vannak...


mondjuk összetörte a munkatársa telefonját, vagy valakinek tartozott egy telefonnal és megadta...előled lehet azért titkolta el, mert lehet szégyelli a dolgot, vagy az anyagi dolgokon nem akar vitázni...


de persze a szerető is ott van még a pakliban...

2014. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

1. Neked vette meglepinek.

2. Magának vette, hogy legyen miről a titkos dolgait intézni.

3. Másnak vette (szerető, vagy egy ismerős, akit kisegített, csak nem akarja elmondani)

2014. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Kihagytad a 4. variációt: tényleg elhagyta, és ég az arca előtted.
2014. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes, én abból, hogy az asszony vett egy telefont, pont arra következtetnék, hogy vett egy telefont... nem az a fajta, a családi költségvetést súlyosan terhelő nagyberuházás, amit okvetlen meg kellene beszélni... pont ahogy email címe is fogalmam sincs, hány van, ahogy neki sincs arról, nekem hány... xar lehet azoknak, akik kontrollálni akarják a másikat...
2014. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%
Férjem os vett nemrég masik telefont.de ő azert mert belépett a céges flottaba.s a regi számát használja.
2014. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
4. Ha tényleg magának vette volna a telefont akkor előtte megbeszélte volna velem.
2014. okt. 16. 09:24
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Én megkérném hogy legyen őszinte a telefonnal kapcsolatban. Teljesen őszinte. Még mindig jobb a rosszat tudni, mint ebben a bizonytalanságban vegetálni.
2014. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Pontosan azok jutottak eszembe, ami a 3-nak is. Ahogy ránéztem a kérdésre, az első az ugrott be, hogy arról tudja intézni a titkos ügyeit. Kérdésem: Szoktátok nézni amúgy egymás telefonját? Van hozzáférésed, felveszed, ha épp Ő nem tudja felvenni? Mert ha igen, akkor ez lehet egy verzió. Persze nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, lehet egy másik esély, hogy ajándékba vette. De ha így van, akkor miért vallotta volna be, hogy vett, de elhagyta? Nehezen bírom elhinni, hogy rögtön elhagyta. Ha ajándékba vettem volna, akkor azt hazudtam volna, hogy a cég bízott meg a vásárlással a nevére, de ők állják a számlát. De az elhagyás elég falsul hangzik.

Ha esetleg mégis ajándék volt ,akkor majd írd meg :-) Bízzunk a legjobbakban. Esetleg közeleg valami esemény? Szülinap, névnap, neked vagy egyéb családtagnak?

2014. okt. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%

és mit beszélt volna meg veled, ha magának veszi?


hogy lehet-e 4g képes, vagy legyen csak sima? :D

2014. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!