Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Régen volt olyan szokás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen volt olyan szokás, hogy ha teherbe ejtettél egy nőt, akkor feleségül kellett venned?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért ment ki a divatból?

2019. szept. 21. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
7-es mekkora retardált.
2019. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
11# Miért is vagyok retardált? Mert nem mástól várom a megoldást, hanem vállalom, hogy egyedül boldogulok, mint, hogy félúton hagyjanak magamra?
2019. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen ma már ki is rughatod..nem kotelezo elvenni azt aki akaratodon kivul eroszakol rád gyereket esetleg tobbet.
2021. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13-as, elég ocsmány, ha valaki akaratodon kívül esik direkt teherbe, de az meg van, hogy a saját gyerekeidről beszélsz?
2021. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hány ilyen nő van aki gyerekkel láncolja magához a palit az meg szanalombol meg lelkiismeretbol vele marad. Ez is milyen undorito. Annak szülök akit szeretek s aki szeretne is tőlem gyereket nem csak úgy véletlenül teherbe baccatom magam kérdezés nélkül szegény férfi meg azt se tudja mit mondjon..most mondja azt ezek utan..a normálisabbja nem fogja ki mondani h vetesd el. Inkább a fosba marad ami az is marad. Idő kérdése mikor mennek szet rosszabb esetben csak akkor ha a kölykök felnőnek. Mi értelme ennek? Némelyik nőt tényleg nem értem. Miért kell bele kényszeríteni egy férfit egy ilyen helyzetbe?
2021. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az meg van h akaratomon kivul bele vagyok kényszerítve egy helyzetbe? Egy kibaccott kényelmetlen nem akarom..de már késő helyzetbe? En nő vok tudom ezzel a szöveggel nagyon szépen meg tudják fogni azt a szerencsétlen palit h a te gyerekeid. Itt azt kell szídni aki teremti ezt az egész helyzetet.
2021. ápr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!