Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem undorító dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító dolog táncos lányt hívni legénybúcsúra és lánybúcsúra táncos fiút?

Figyelt kérdés

2019. okt. 6. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Miért gondolod ezt?
2019. okt. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem undorító az, ha őket nem táncolni hívják!
2019. okt. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ja, tényleg primitív, proli szokás...
2019. okt. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
A táncoslány szerintem belefér, a táncosfiú szerintem ha nem is undorító, de teljesen haszontalan. Mondjuk én nem vagyok egy vizuális típus.
2019. okt. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Itt a budapesti belvárosban ezerrel megy ez a legalja proli sutyerákoskodás. Az rbnb lakások többségében heti szinten jön egy ilyen undorító társaság (magyarok is). Lánybúcsú, legénybúcsú jönnek a “táncosok” stb. Primitívek nagyon. Aztán még van a limuzin tetőablakán kibújva huhogó, vinnyogó társaság. Egyenpancsernak öltöztt idiótàk, élükön a házasodó barommal, aki valami mérhetetlen igénytelenséggel nőnek vagy bárminek van öltöztetve. Közös bennük, hogy szétrombolják a belvárost, majd a saját húgyukban-okádékukban fetrengve visítanak az ablakok alatt.
2019. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Amig csak táncolni hívják,nem.
2019. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Laylah ***** válasza:
100%
Nem tudom, másnak undorító lenne-e, számomra ciki és értelmetlen, az biztos. Elég kínosan érezném magam.
2019. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kriszpo ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné... Engem személy szerint nem érdekelnek (már) a táncoslányok. De ha egy legénybúcsúba táncoslányt hívnak, akkor ott (valószínűleg) egy bizonyos mennyiségű alkohol elfogyasztása után nem csak táncolnia kell majd. Az meg, hogy valaki a leendő feleségét/férjét táncoslánnyal/-fiúval csalja nem undorító, hanem ciki, ahogy maga az ember is. Dehát a világ tele van ciki emberekkel, sajnos egyre többel.
2019. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!