Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem nem akar gyereket es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem nem akar gyereket es ezt hazassag utan kozolte?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk házasok a férjemmel. A házasság előtt terveztük a gyereket, ugy beszéltük meg, hogy házasság után kb 1 évre gyerekproject. Vettünk is szép nagy házat, hogy majd legyen külön gyerekszoba. Ahogy telt-múlt az idő ő egyre jobban hidegult el a gyerektervezestol. Ő azzal indokolja, hogy idegeesitik a gyerekek és neki ilyen idióta gyerekek nem kellenek, mint amik most vannak. Ami viszont rosszul esik hogy a családjában nem rég született pici baba és ahhoz meg bújik stb. Anyosom tudja jól hogy nálunk miért nincs gyerek es mégis mindig a nemrég született babarol beszél nekem, hogy milyen jo az anyasag stb, de persze az hogy a fia nem akar gyereket teljesen normalis és torodjek bele. Sajnos nekem ez fájó pont. 33 éves vagyok és nalunk nincs. Tudom hogy bennem van a hiba de mégis higy tudnék túl lenni ezen és nem foglalkozni ezzel, ami fáj?

2019. okt. 7. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
mi az h tudod h benned van a hiba? miert benned lenne? a ferjed az aki hazudozott ossze-vissza az anyosod meg vagy nulla empatiaval rendelkezik vagy direkt szivat. talan ki kene nyitnod a szad es elmondani neki hogy ne csinalja. a ferjed meg akar el is hagyhatod hiszen beetetett.
2019. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
ez van,barátkozz meg ezzel,hogy sose lessz.
2019. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azert érzem hogy bennem van a hiba, mert irigyseget erzek a ferjem unokhugara, mert ott született baba nemrég és én is szerettem volna.
2019. okt. 7. 12:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kényszeríteném a férjem olyan helyzetbe, amit nem akar, pláne nem egy gyerek életének az árán. Viszont nem mondanék le a gyerekről.

33 éves vagy, vagy lépsz most, és megkeresed a megfelelő apát a gyerekednek, vagy fogadd el, hogy nektek közösen nem lesz gyereketek.

2019. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

1-essel értek egyet.


Nincs veled baj, a férjed nem akar gyereket, kb. ő hazudott vert át téged.


De! Olyan is megesik, hogy az ember az elején valóban szeretne gyereket, és ez idővel változik.


Én előre lekötöm, és megbeszélem a kapcsolataim elején, hogy nem akarok gyereket, és ne is reménykedjenek változásban.

De van egy aranyos tündéri 4 éves keresztlányom, nagyon szeretem, szeretek vele lenni, de.....tudom, hogy otthon ha hazamegyek ott nyugi van és csend van, és nincs gyerek, mert egy életre baromira nem kéne.

Más egy olyan gyerek aki nem a tiéd. Nincs kötelezettség és felelősség.

2019. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

De akkor miért nem válsz el tőle? Vagy az is lehet hogy még éretlen erre a feladatra. Azért ha belegondolsz a nap felében gyerekkel foglalkozni más mintha pár órát gügyögne egy másik gyereknek akinek ott vannak a szülei vész esetén. Nem ellened beszélek de magamból kiindulva én ezért nem akarok azonnal gyermeket vállalni. Ugyanakkor 8 év után meg jogosan érezheted magadat becsapva, hiszen szólhatott volna erről. De lehet akkor elhagytad volna, és ezért úszott az árral.

Egy tanács: Vagy gyerek, vagy válás. Válasszon.

2019. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Nem benned van a baj és az érzések, amiket érzel valahol jogosak.

Sajnos itt vagy elválsz vagy beletörődsz, hogy nem lesz gyerek. Nincs köztes megoldás. Gondold át, hogy szeretnéd a jövőt. Esetleg még egy alkalommal ülj le a férjeddel, ha nem juttok dűlőre, kérd meg, hogy akkor írja alá a válást.

2019. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

"neki ilyen idióta gyerekek nem kellenek, mint amik most vannak" - Hát, ez nevelés kérdése. :-)


Mindkettőtökben van hiba. A férjed hazudott, te meg tűröd. Vagy elválsz, vagy elfogadod, hogy nem lesz gyerek.

2019. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem veled van a baj,hanem a férjed átvert,anyósod pedig egy bunkó.

Ha nem akarsz lemondani a gyerekről,most kell lépjél amig nem késő.

2019. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A ferjed akkor sem fogja szeretni ha lesz. Ezt erőltetni nem szabad.

Lépjél le mielőtt elmegy az idő és késő lesz.

2019. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!