Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha ti akarnátok házasságot, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti akarnátok házasságot, a párotok meg nem feltétlenül, de látszana rajta meg a viselkedésén, hogy tényleg szerelmes és nem akar mással lenni, vele maradnátok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen, az idő úgyis eldönti a kérdést.
2019. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem fontos a házasság, én nem akarok életem végéig valaki "barátnője" lenni. Ha tud valami olyan indokot, ami miatt nem akar házasodni, akkor esetleg elfogadnám a helyzetet, de az, hogy "csak mert nem", meg a kedvencem a "neki nem fontos" az egyértelműen nem az én világom lenne. Ha valamiben ennyire nem egyezünk, hogy egy ilyen relatíve fontos témában nem értünk egyet, akkor mire számíthatok a jövőben? Nem azt mondom, hogy a házasság meg a csinnadratta ami körülveszi magát az esküvőt fontosabb, mint a párom akit szeretek, hanem hogy olyan párt kerestem mindig is, akivel ezt megvalósíthatom mert az én szememben az "igazi" az ilyen kérdésekben egyetért velem. Ha nem ugyanazt akarjuk az élettől, akkor valószínűleg nem ő a "nagy ő".
2019. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pont a lényeg maradt ki a kérdésből.

Te jól érzed magad vele, tervezel vele? Az nem elég, hogy ő nem akar mással lenni. Részéről is több kell, meg részedről is. Ha ez megvan, akkor nem fog érdekelni a forma.

2019. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor házasodjatok össze, ha mind a ketten szívvel lélekkel akarjátok. Ne szaporítsátok a válások számát. Akkor rossz igazán ha már gyerek is van. Majd az idő meg mutatja. A házasság jóval nagyobb felelősség, mint egy sima kapcsolat. Vagyonközzösség, gyerekek, szürke hétköznapok. A szerelem pedig idővel biztos hogy elmúlik. Szerintem ne eröltesd.
2019. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem gáz ha valakinek fontosabb a házasság mint az, hogy kivel kösse.
2019. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


A kapcsolat nem érik meg a másik félben, hogy ne csak pasim csajom legyünk, akkor nem velem tervezi az életét. Egymásért felelősséget vállalni?


Ez nem azt jelenti, hogy bárkivel házasodni, és ha ez tisztázzuk már az elején, akkor inkább engedjen el.

2019. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%
A házasság ma már csődöt mondott dolog,már fel is mondhatnak a házasságkötők..
2019. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem szeretnék valakinek 40 évesen is csak a "csaja" lenni. Nekem sokat jelent a házasság, és aki a "hatalmas" szerelme ellenére sem érez rá vágyat, hogy összekösse velem az életét, azzal nem egymást keressük.
2019. jún. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi az oka erre. Én házasságban képzelem el az életemet, és ezt igyekszem az elején tisztázni egy kapcsolatban. Ha a férfi kezdetben bólogat, majd évekkel később dönt úgy, hogy mégsem szeretne házasodni, azt átverésnek érezném.
2019. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék. Nem is lenne ilyennel hosszabb a kapcsolat sem, mert ha 1 éven belül nem látom és nem érzem azt, hogy ugyanazt akarjuk, akkor ennyi volt. Nem pazaroltam volna az időmet egy számomra jövőtlen kapcsolatra. Aki nem akar házasodni ok rendben van, nincs ezzel baj, mert nem mindenkinek való, de akkor egyszerűen nem egymást keressük, nem tartozunk össze... Nem óhajtottam életem végéig pasim-csajom kapcsolatot, ennél én komolyabbra vágytam hosszútávon. Arra, hogy egymás hozzátartozói legyünk hivatalosan, törvényesen is . Ez pedig a házasság, férj-feleség kapcsolat. De nálunk ezzel nem volt semmi gond, a férjem is ugyanígy gondolkodott. Mi amúgy 1,5 év után házasodtunk össze. Most 9+ éve vagyunk együtt.
2019. júl. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!