Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért féltékeny a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny a feleségem olyan nőre, akitől ha akarnék is valamit, soha nem állna velem szóba?

Figyelt kérdés
Főnököm lánya bejár a melóhelyemre. Én vagyok főnök jobb keze úgymond, elküld ezért-azért és ilyenkor a lánya is jön velem néha mert hogy eljön ő is vásárolni meg hasonlók. Ez egy jómódban élő lány, gazdag az apja is és az udvarlói is mind azok voltak eddig. Én csóró vagyok, formailag sem olyan, aki egy ilyen nőnek bejön, mert nagyon ad a külsőségekre is. Feleségem mikor megtudta, hogy szoktam vele beszélgetni kényszerűségből totál kiakadt. Miért ilyenek a nők, miért féltékeny egy olyan nőre, akinél az életben labdába sem rúghatnék ha akarnék sem? Itt vagyok csóróként, feleséggel, kisgyerekkel, átlagos külsővel, nyilván nem egy 25 éves szilikonos-póthajas cicababának kellek, aki tömve van pénzzel. Megzavarodok már az asszonytól, most is az a téma, hogy holnap is bejön melóhelyemre?
2019. okt. 20. 21:58
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
72%
Otthonülő az asszonyod? Valószínűsítem, hogy túladagolta a Szulejmánt.
2019. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Dolgozik. Lányunk most kezdte az ovit, ő visszament dolgozni.
2019. okt. 20. 22:01
 3/19 Noren1989 ***** válasza:
90%

Figyelj, szerintem nem kapja meg tőled a kellő figyelmet, vagy esetleg alapból hajlamos a féltékenykedésre.


Önbizalommal hogy áll?

2019. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ilyen gond és a hozzáállásom sem változott. Ő szereti magát szerintem.
2019. okt. 20. 22:05
 5/19 Noren1989 ***** válasza:
100%
Akkor erre reális megoldást nem találunk.
2019. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Ő téged szeret te vagy neki az ideális, és még szép h féltékeny amikor egy fiatal lánnyal ,,lógsz". Csak arra tud gondolni amit a nagyvilágban hall h a fiatal lányok mindenkire rámásznak, meg apa komplexus meg minden lófasz.

Fordíts rá több időt, éreztesd vele h milyen jó is h vagy neki és h mennyire szereted. De fontos h ne egyből nagyon mert akkor még arra gondol majd hogy megcsaltad és most bűntudatod van, hanem csak szépen lassan fokozatosan. Ha lehet kerüld a témát a főnők lányáról, vagy ha még is szóba kerül tárgyald ki h ilyen buta ilyen olyan undi ember. Ebből az fog neki lejönni h egy cseppet se bírod meg ilyenek. Sok sikert

2019. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Mert érzelemvezérelt, olyankor a racionális érvelés nem sokat ér.
2019. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Nézd nekem is elég szarul esne ha valaki azzal érvelne, hogy dehát annak a csajnak úgyse kell ilyen pasi. Ezzel kb annyit mondasz, hogy bármikor simán bevállalnád a csajt ha esély lenne rá. Aki szereti a párját az nem így gondolkozik.
2019. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

De azert meghuznad a csajt, valld csak be.

Valszeg ennyi is tart vissza, hogy te nem kellenel neki.

2019. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Három dolgot tudnék ezzel kapcsolatban mondani:

1) Miért tartod magad ennyire "kevésnek" bárkihez képest is? Te skatulyázod be saját magad, tudd hogy mennyit érsz, akinek ez kevés az meg kapja be.

2) Ha neked is tetszik a főnök lánya az más helyzet. Fordított helyzetben neked hogy esne, ha tudnád, hogy a párodnak tetszik egy "álompasi" akit amúgy nem érhet el, de tudod róla, hogy tetszik neki? Neked is sz...ul esne.

3) Miért érzi azt a feleséged, hogy féltékenykednie "kell"? Eddig is ilyen volt a kapcsolatotok (mármint hogy betegesen féltékeny típus - ez esetben ne panaszkodj, tudtad mit vállalsz most már késő)? Ha viszont nem volt ilyen, akkor egyrészről persze, hogy kötődik, másrészről mutasd ki neki, hogy nincs oka rá, töretlen a bizalom. Lehet a részéről ez csak egy figyelemfelhívás, hogy kicsit jobban figyelj oda rá. Mivel van egy közös gyerkőc ezért tedd meg.

2019. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!