Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny lett a feleségem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen nem volt ilyen. Az utóbbi fél év rázós, de nagyon. Vannak női ismerőseim, kolleginák, de mindenkivel megtartom a 3 lépés távolságot, csak egyetlen nő van az életemben, az pedig a Feleségem. A legutóbb nagyon elfajultak a dolgok. Tegnap késődélután komoly vádakkal állt elő. Azt mondta, hogy én a barátnőjére hajtok, mert az elmondta neki, holott én azzal a spinével nem vagyok jóban, csak köszönünk egymásnak. Akkor azt is állította, hogy konkrét bizonyítékai vannak ellenem, de egyet se fejtett ki. Én már kínomban kacagni kezdtem, erre nagyon, még agresszívabb lett, és tiszta erőből rá között egy üvegasztalra, ráadasul az egy igen komoly ajándék volt még anyukámtól. Gyönyörű asztal volt, de széttört, a hátamon a bőr több helyem is felszakadt, néhány szilank belém is állt, a legjobb barátom szedte ki ezeket belőlem, ugyanis Náluk húztam meg magam. Ő és a barátnője azt mondják, hogy jelenstem fel, de azt meg nem akarom. Szerencsére annyira nem komoly a dolog. Némi vért veszítettem, de nem volt vészes, a szilánkok se voltak nagyok, de a dedikált fehér AC Milan mezemnek lőttek (haverokkal elmentünk focizni, és abban voltam, de már többet nem leszek...). Rögtön az eset után már amikor látta, hogy az üvegasztal maradványai közt vergődöm, elkapta a sírás, és ezsdekelve könyörgött, hogy bocsássak meg, majd miután eljöttem otthonról, többször is hívott telefonon. A mai nap folyamán pedig eljött a Barátomékhoz, békülni, de látni sem akartam Őt, végül elküldték. Náluk maradhatok ameddig akarok, egy darabig valószínűleg maradok is. A váláson erőteljesen gondolkodom, csak a szeretetem, az érzelmeim nem múltak el az írányába.


Ő 26\N, Én 28\ F.


2018. ápr. 15. 21:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Amit csinált, arra semmi mentség, de ne haragudj, az hogy te ebben a helyzetben a mezedet sajnálod, elég sokat elárul az életetekről...
2018. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%

Hazug barátnőjének jobban hisz, mint neked :) Kíváncsi lennék a bizonyítékokra. Ha ennyire idegbeteg, én biztonságba érezném magam távol tőle. Legközelebb a vázákat fogja dobálni? Néhány nőnek tényleg az kell, hogy jól megverjék.


Fiatalok vagytok, most még simán van lehetőséged élni és új párt találni is.

2018. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak fél éve akkor oka van. Nem történt valami, ami miatt ennyire retteg? Lehet, hogy ő csinált valamit amit megbànt, és ezt rád vetíti, hogy akkor biztosan te is. A megcsalàsnak ez az egyik jele a màsik véglet ha elhalmoz ajàndékokkal. Persze lehet semmi ilyenről szó nincs. De elgondolkoznék a helyedben, hogy ez pontosan mikor indult mi volt az első kirohanàsa é miért és nagyon komolyan elbeszélgetnék vele.
2018. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
1-es, mivel annó Mexes dedikálta, néhány éve sikerült egy meccsre kijutnom, sokat ért nekem. Magamat is sajnálom, a kapcsolatunkat és az üvegasztalt is, na meg, hogy lőttek a közös jövőnknek. Pedig már babán is gondolkodtunk.
2018. ápr. 15. 22:02
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

"Ő és a barátnője azt mondják, hogy jelenstem fel, de azt meg nem akarom."


DE IGEN! Édes Istenem, ha egyszer megérném, hogy egy férfi megvédi magát. Ne legyél a balekságig gavallér.


"A váláson erőteljesen gondolkodom"

Helyes, legalább ennyit tegyél meg és még valamit: ne tartsd a sztorit magadban, meséld csak el bátran, hogy milyen egy állat ez a nő. Sok férfi ilyenkor gubbaszt, pedig nagyon fontos lenne, hogy a közvélemény melléd álljon, főleg azért mert tudjuk, hogy a nejed szeret történeteket kitalálni. Nehogy ő legyen a gyorsabb és elterjesszen rólad valami hazugságot...

2018. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

1-es vagyok ismét. Értem, amit írsz, de hidd el, jobb hogy most derülnek ki ezek a dolgok, mint később.


Annak viszont egészen biztosan van valami oka, hogy lelkileg már idáig fajult a dolog nála, hogy ilyesmit tesz veled. Le kéne ülnötök és mindent átbeszélni őszintén. Csak ebből fogjátok megérteni egymást. A barátokhoz menekülés sem megoldás. Kommunikáljatok!

2018. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ennek vége van.

Lehet próbálkozni, de mi lesz ha elmész sörözni este a haverokkal? Beléd állítja a kést hogy kur-vázol?


Nem egészséges az ilyen...

Főleg hogy semmit nem fogad el amit mondasz, és hisz a barinőknek.

Az ilyen emberek külső ingerekre nagyon fogékonyak és befolyásolhatók. Azért ha felhúzzák ellened mit fog ezek után még művelni? Mert azért ha belelök egy üvegasztalba azért az már nem egyszerű dolog... nem egy pofonnal ér fel az biztos.

2018. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
29%
Egy nő nem kattan be a semmin! Írd le azt is mit követtél el!
2018. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nagyobb a valószínűsége, hogy ő csalt meg.

Tudod, ő megcsal, neked nem tűnik fel a megcsalás, elkezd kattogni a női logika, hogy de hiszen neki sem tűnik fel semmi amiből egyértelműen az jön, hogy te is csalod.

A válás meg egyértelmű. Egyszer kést ragad és azzal szúr le hirtelen felindulásból.

2018. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hát igen, válnom kell, az agyam ezt mondja, de a szívem mást.

Hát, kedves 8-as, ha hiszed, ha nem, nem csaltam meg sosem, még flörtölni sem flörtöltem senkivel sem. Nem akarok szőrszál hasogató lenni, de mintha néni férfigyűlöletet érzek a szavaiban. Nekem nem gond, de akkor ne itt fröcsögj.

Egyébként igen, fél éve lett durva a dolog. A megelőző három évben is voltak kirohanásai, de nem ilyen gyakran, sőt, ritka volt ez. Azonban manapság szinte mindennapos lett ez a dolog. Csak egy dolog még azért izgat: vajon képes leszek más nőt is ennyire szeretni, mint Őt, ha majd túllépek rajta. Hála az égnek, hogy eddig nem vállaltunk gyereket.

2018. ápr. 15. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!