Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mire érti a mondás hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire érti a mondás hogy kur***vá*ból lesz a legjobb feleség?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 21:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Magyarul van, ennyire nem beszéled a nyelvünket?

Rád érti.

2019. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Magyarul van igen. De mitől lenne k*vából a legjobb feleség?
2019. nov. 25. 21:52
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy baromság. Bár ezt kiterjeszteném a selyemfiúkra is, mert ők is k**ák csak férfi változatban. De mindkét esetben ugyanakkora baromság lesz ez a mondás.
2019. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
Melyik szót nem érted?
2019. nov. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Én sem értettem amúgy soha. Mert akkor jól tud dugni? Ennyi?
2019. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

Na mivel nincs elegendo fantaziatok elmagyarazom.

Jol tud dugni ez az egyik, a masik, hogy mar kielte magat, tehát keves a valoszinusege hogy felre fog menni (tapasztalat) es odaadon tud szeretni olyat aki nokent tekint ra meg a multja ellenere is es meghalalja.

2019. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Akkor én nem tudok odaadóan szeretni, mert nem voltam ribi?


Amúgy ebben a kiélésben nem hiszek. Ha valaki bulis, annak mindig hiányozni fog a buli. Ezzel semmi baj, ő így van összerakva. Ha én sudoku-t szeretek fejteni, akkor nem csinálom azt, hogy 30 éves koromig ki kell sudokuznom magam, és onnantól nem fog érdekelni.

2019. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

6.

Szerintem engedd el a fantáziád!



"Ez onnan ered, hogy régen elég hamar kitagadta a lánygyermeket a család.



Tegyük fel megerőszakolta a család barátja a 14 éves lányt.


Terhes lett, persze a család hatalmas cirkuszt csinált, a lányt hibáztatták.


Kilökték az utcára és ha enni akart, elment strihelni, mert másképp egy nő nem tudott megélni.


Aztán ha jött egy férfi, aki kiemelte őt a prosti létből, akkor annak olyan hálás volt, hogy még a szarát is megette, csak hogy ne kelljen újra visszamennie az utcára.


Nagyjából ennyi.


Tehát semmi köze az itteni válaszokhoz, mert tapasztalatból látom, hogy aki ribi volt, az később is az lesz, max van egy átmenet, amikor viselkedik.

2019. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Borban meg az igazság van.

Tehát a kocsmatöltelékek sem lefingott alkeszek, hanem az igazság bajnokai.

Nem kell mindent szó szerint venni.

2019. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
3%

Főleg az, hogy ha prosti létből, az onnan aló kivágyás beteljesülését megadod a lánynak, igazi szerető, így jó társ lesz.

Másrészt, hogy a sok különböző tapasztalat emberileg is megpakolja önismerettel. Ismerek olyat, aki spirituális bölcseket megalázó morális szinteken, és megértői készséggel rendelkezik, mondhatni éppenhogy átlag ember feletti szintje ellenére. Ő nem volt ribi, csak a sorsúgy hozta, hogy rengeteg embertbismert meg az évek folyamán, és sokukkal volt kapcsolata is.

2019. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!