Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, mi a véleményetek a "legjobb barátnőkről"?

Figyelt kérdés

Baráti körömben de itt az oldalakon is hányszor hallom, olvasom, hogy "de a legjobb barátnőm volt!"

Ez a legjobb barátnő aztán szétdúlja a házasságokat, "lenyúlja" a férjet, alkalomadtán a munkahelyet is. Szerintem nem is kell ellenség annak, akinek van ilyen legjobb barátnője! Nem így látjátok?



#férj #feleség #legjobb barátnő?
2014. dec. 24. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Az én ismerőseim között is van ilyen, ahol a régi nagy barátnő meglopta az ismerősöm. Nagy összeget kért kölcsön, és sosem adta vissza.

Van ilyen, hogy megbízol valakiben, mert régóta ismered. És még is csalódnod kell.

Azt viszont tudni kell, hogy ha lenyúlja a férjet, akkor az 2 ember hibája!! Ha az én páromra nyomulna akármelyik barátnőm, akkor se lehetne "lenyúlni".

2014. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell messze menni példáért.


"Sajnos nem kamu, ennyi volt a 15 évünk.

A férjem hosszas győzködésemre elmondta, hogy már régóta tart a viszony a legjobb barátnőmmel."

2014. dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs legjobb barátnőm, így ilyen probléma,de nem is hiányzik valahogy...

Sok rossz történetet hallani,nem lehet megbízni senkiben, sajnos..

2014. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
azzal lehet kibacni aki hagyja magát és azt lehet lenyúlni, akit le lehet. Ez a meglátásom
2014. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazi barátságban ilyesmi nem fordul elő. Sajnos sokaknak nincs igazi barátja, a hamis barátságot ápolja, és előbb-utóbb csalódnia kell. Egy valóban szoros kapcsolatban nem tud hamis képet fenntartani magáról éveken keresztül.
2014. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnő nagyon könnyű helyzetben van ha a feleséget akarja kitúrni. Hisz ő mindenről tud. Sokszor jóval többről mint a férj. Legutóbbi történet a baráti körömben volt. Addig tömte a fejét a barátnő a feleségnek, amíg az teljesen a férje ellen fordult. Persze hogy a barátnő volt ott mindjárt vigasztalni a férjet a rossz felesége miatt!
2014. dec. 25. 08:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Undorító viselkedés.

Erre mondják, hogy "kígyót melengetett a keblén.."

2014. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!