Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek a lelki terrorral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a lelki terrorral szemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leírok egy példát ami pl. legutóbb történt, (de amúgy ez folyamatos) hogy mire gondolok a kérdésben , mert másképp nehéz lenne megfogalmazni...


Férjemnek eddig én " nyírtam" a haját..azért idézőjel mert egyszerűen annyira nem tudok bánni a hajnyíróval, hogy szenvedés minden alkalom és a végén mindig sírás a vége , mert egyszerűen nem tudok hajat nyírni és kiborít, hogy rám van kényszerítve.

Nagybátyámnak kezdtem el 10 éve de vele is szenvedés volt 3 évbe telt mire beletanultam a fészekfrizurájába amit nagyrészt 0ással kellett csinálnom , de még így is szenvedés volt.

Az akkori páromnak is megprobáltam egy másikat , de egyszerűen nem ment ő megértette elment fodrászhoz.

A férjemmel 3 éve szenvedek, mert nem érti meg hogy már ha kiejti hogy hajvágás már stresszben vagyok annyira utálom.

Most legutóbb a vége teljes 0ás lett mert annyira rossz volt és megmondtam végleg , hogy többet nem csinálom...erre megint jött mondta már nagyon rossz pumuklis a feje, de én elutasítottam és mondtam , hogy ha rajtam múlik lesz rosszabb is...erre teljesen kiakadt , hogy én mekkora egy rosszindulatú sunyi vagyok ki tudja mit csinálok a háta mögött , ha ilyen rosszindulatú vagyok..a vége az lett , hogy azt mondta elmegy a haverjához 500 Ftért vágatni...tudni kell, hogy mielőtt megismertem én is fodrászhoz jártam 2 havonta mellette kozmetikushoz 3 havonta, de akkor ő munkanélküli volt igy nem mentem , mert kellett minden pénz , de azóta sem mehetek ilyen helyekre , magamnak vágom a hajam illetve kezelem az arcom , mert ha nélküle megyek utcára akkor balhé van. A mostani esetnél mondtam neki jó akkor én is elmegyek fodrászhoz végre erre egyből nekem vágta , hogy ha 500 Ftért levágja nekem is akkor jó...azt is tudni kell , hogy ő havi 12 ezret költ cigire plusz 5000 Ft neki a hobbiállat kajája havonta inni nem iszik egyáltalán hál isten és én sem iszok nem dohányzok, 4 éve nem voltam sehol a hobbimat abbahagytam, mert beláttam , hogy nem volt rá akkor keret, legutóbb a lányomak rendeltem disney könyveket ami havonta volt 4000 Ft azt is megszólta hogy annak az árán már laptopot is vehettünk volna abbahagytam azt is és mellette azt mondja , hogy ő se vesz magának semmit és izthon van egész nap a munakóráin kìvül amire én mindig azt mondom , hogy ki mondja neki

hogy a havi 20 ezret cigire meg hobbira költse? De azok kellenek része a "rezsinek"


Én most várom a 2. gyermekünket ami véletlen jött, táppénzen vagyok itthon hormonproblémából adódó veszélyeztetettség miatt , havi 60 ezerért amúgy 90et kerestem , mert az első gyerek után azt mondta 8 órában ne dolgozzak elég a 4 is így otthagytam az előző munkahelyem és odamentem ahol ő van amit akkor nem bántam, mert 4 órára fizetnek 8 órás minimált ,fél evig kaptam az ìvet ha hozzámszólt egy férfi munkatárs , hogy én pasizok és a férfiakat lesem... most nyugi van mert ugye ki se teszem a lábam a házból a táppénz miatt...de azért a telefonon ki tudja szerinte mit csinálok.. sosem gondoltam volna , hogy amiért ő 2-szer annyit keres mint én ezt a pénz dolgot és korlátozást valaha megkapom tőle főleg , hogy ő akarta.

Hajnalban én keltem őt mert ő nem tud, mert 2-kor kel , a reggelijét én csomagolom a kávéját én főzőm , hogy legyen, cserébe annyit kapok , hogy ölelget egész nap és azt mondja szeret, nyáron hoz virágot , mert nől az utcán mert állítólag szerinte a nőknek ez kell és , hogy nekem egy szavam se lehetne mellette, mert a szeretet megkapom és amikor ilyenekből balhé van én vagyok a hisztis kislány. Szülinapra névnapra karácsonyra egyszer sem kaptam még semmit, mert ő úgy nőtt fel , hogy ezeket nem tartották és nem fontosak én vagyok a gyerek , mert rosszul esik ha semmi gesztust nem mutat hisz minek egész nyáron hord virágot.


4 éve vagyunk együtt, ő 43 én 30.


Mit tegyek , hogy ez jobb legyen ? Egyáltalán lehet ez még valaha jobb?


2019. dec. 5. 07:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

4 év alatt a második gyereket várod egy olyan fazontól, aki mindig is terrorizált.

Most őszintén: mit vársz tőlünk? Ha azt mondjuk, vetesd el a babát, és állj a saját lábadra, megteszed?

Szerintem nem.

Tuti, hogy benneragadsz ebben a fhosban, és elcseszed a sajátod mellett a gyerekeid életét is.

2019. dec. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Második gyereket várva mégis mit akarnál tenni? Ne is haragudj de ha te képes lettél újra teherbe esni ilyen pasival akkor így jártál. Ezt kellett volna mindenáron megakadalyozni és egy gyerekkel esetleg el tudnád öt hagyni, most már nem. Elintezted magadat jó hosszú időre, valószínűleg egész életre. Ezt a kérdést nem most kellett volna feltenned hanem amikor még lett volna értelme. Most már nincs mert ő változni nem fog neked pedig igencsak korlátoltak a lehetőségeid.
2019. dec. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem lenne szabad szaporodnod. Ne legyel mar ennyire ostoba.
2019. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
94%

Mit szerettél benne? Valamiért biztos vele vagy.

A lelki terrorra csak egy egyetemes megoldás létezik: kikerülni ebből a mérgező közegből.

Ami a te esetedben hatványozottan nehéz.

2019. dec. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andi80018 ***** válasza:
68%

Te nem vagy normális, hogy egy ekkora parasztnak adtad a fiatalságodat. Minek kellett megtartani a második gyereket, ha amúgy is sz@r az egész házasságod. Ez nem lesz jobb, megszívtad. Igazi buta paréj a csávó, te meg naiv vagy.

Akkor talán még ki tudtál volna könnyebben szállni a házasságból, amikor még csak egy gyerek volt, de így, hát nem tudom. Szerinted ennyi idősen meg fog változni az ember? Én kétlem...

2019. dec. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Válj el, add örökbe a második gyereket és keress munkát.
2019. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

"mert ha nélküle megyek utcára akkor balhé van."


Vannak problémák, amelyeket még lehet beszélni, meglehet oldani és érdemes is, vannak, amelyeket nem. A te helyzeted az utóbbi.

Tervezd meg, hova, mikor, hogyan tudsz lelepni.

Először is keress 8 órás munkát, hogy legyen pénzed.

2019. dec. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Tedd azt, amit a többiek a putrisoron, és szedj össze neten valami másik kant, akihez oda tudsz cuccolni a két gyerekkel.

Ő is azért féltékeny, mert tudja, hogy ez az egyetlen lehetőséged, hogy lelépj tőle.


Mondjuk terhesen ez se aktuális, de ku.rvára figyelj, hogy ne hízz el, és addig szedj össze valakit, amíg a tej kitölti a cickót, és nem esik a hasadra.


Ja, és kezdj el lottózni, mert más esélyed nem lesz saját magad fenntartani. A két pulyáról nem is beszélve.

2019. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már az exfelesegevel?
2019. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Az ilyen nőkről mindig anyám jut eszembe, dettó ekkora nyámnyila, gondolom te is élvezed ezt a mártírságot. Kiragadni téged nem lehet onnan, ha herceg jönne érted fehér lovon, akkor sem...

Onnan is látszik, hogy téged ez éltet, hogy amikor megoldódna egy probléma (hajnyirás egy barátnál), akkor te nemhogy örülsz neki, feszt elkezdesz kötekedni, hogy akkor te is így meg úgy. Ismered évek óta tudtad mi lesz a reakciója, és neked kellett a balhé. Ha annyira nem akarnád vágni a haját szépen csendben nyugtáztad volna, hogy végre eljár máshoz. De te neeem. Az neked nem jó. Zsák a foltját baßki. Elhagyni úgyse fogod, néha kiírsz majd egy kérdést, ha eleged van, aztán szól hozzád egy jó szót, mindent elfelejtesz. Annyira tipikus.

2019. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!