Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire jellemző az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző az, hogy hosszú évek óta tartó kapcsolat esküvő után elkezd megromolni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte is együtt éltetek, akkor nem értem, mi változna ez esküvővel. Inkább az idő az, ami kifog rajtatok.
2019. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Vannak azért akik túl nagy feneket kerítenek a házasságnak. Megjelenik ez a "már nincs te meg én csak mi" idióta mentalitás, a lekorlátozás, a saját céljaik másikra erőltetése. Addig mondjuk megvolt az egészséges szabadság, mindenkinek az egyéni célai is fontosak voltak, házasság után pedig ez teljesen megváltozik néhány embernél. Én ezt látom több helyen is, jön ez a "mostmár házasok vagyunk és nem teheted meg ezt vagy azt amit eddig" undorító baromság.

De ugyan így lehet például az is, hogy az egyik fél egyáltalán nem akarta a házasságot mert nem tartja fontosnak, csak a másik ráerőltette ő meg belement mert nem akart több vitát. Ez okoz egy olyan törést azért az emberben ami után már nem tud a másikhoz ugyan úgy hozzáállni.

Az is lehet, hogy mondjuk az esküvő szervezésénél jönnek ki olyan dolgok amik addig nem. Szerintem jól kihozza egy ilyen nagyobb, stresszesebb dolog szervezése az esetleges problémákat és negatív tulajdonságokat. Ha mondjuk szerencsések voltak és addig nem kerültek nagyobb, felelősségteljesebb feladat vagy probléma elé akkor simán lehetnek meglepetések.

Meg persze lehet úgymond véletlen egybeesés is, történik vagy kiderül valami olyan, esetleg elhanyagolják a kapcsolatot mert úgy vannak vele, hogy hát már házasok, megszerezték egymást nem kell dolgozni rajta.

De ugyan így lehet az is, hogy a kapcsolat igazából nem volt már jó házasság előtt sem. Csak kapuzárási pánik vagy biztonság vagy ilyesmi miatt házasodtak össze. Esetleg csak az egyik fél nem érzett már úgy ahogy kellene, neki voltak problémái a kapcsolattal de reménykedett benne, hogy még működhet, vagy a házasság majd megjavítja.

2019. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
általában házasság után nincs szex
2019. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Sok esetben azért lesz esküvő, hogy legyen már valami. Érzik, hogy szépen lassan kifújt a lendület a kapcsolatból, kilépni mégsem lépnek. Nem egy ilyen ismerősöm volt. Tizenpár év után esküvő, 1 év múlva válás.
2019. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Inkább az jellemző, hogy a nő annyira férjhez akar menni, hogy figyeljen kívül hagyja az intő jeleket, és elvan a maga kis világában az esküvő szervezéssel.

Utána nem tudja magát lekötni, és kénytelen rájőnni, hogy vannak problémák.

A másik, hogy sokan az esküvőtől várják a javulást, de ez persze nem történik meg.

2019. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Válás-házasság arány 67%

[link]

Ennél sokkal xarabb a helyzet, sokan enne maradnak a kakiban. Tippem: 88%

2019. dec. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
* benne
2019. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
A 99% sem elképzelhetetlen
2019. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Azzal màr esküvő előtt is gàz volt, csak szőnyeg alà lett söpörve.

Igazi harmonikus boldog kapcsolat hàzassàg utàn is az marad.

2019. dec. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen is, de ilyenkor szerintem nem az esküvő miatt romlik meg, hanem az esküvő volt a próbálkozás hogy megmentsek a doglodo kapcsolatot.

Egyébként szerintem átlag 15 20 év után mennek tönkre a kapcsolatok... Hogy ebből mennyi volt házasság az valtozik

2019. dec. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!