Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék, hogy ne menjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne menjen tönkre a házasságunk?

Figyelt kérdés

Házasság előtt pár hónappal össze költöztünk, közel anyósékhoz. Akkor azt hittük jó lesz. A házasság szervezésekor kimutatták milyenek, folyamatosan bántottak. A kapcsolatunk miattuk sokszor vitába torkollott. Majd javulni látszott a helyzet, elfogadták azt, hogy együtt maradunk bármi is lesz, terhes lettem. Eleinte rosszul fogadták majd örültek. A helyzet elfogadható de én már szeretnék költözni vagy házat venni mert anyagilag tudnánk csak a férjem hezitál. De 2 éven belül szeretnék végleg erre pontot tenni. Addig keresgélünk.

2 év telt el a kapcsolatunk átlagos,van jobb rosszabb periódus szeretjük egymást és úgy éreztük jöhet a második. Anyósékkal is össze szoktunk úgy ahogy. A férjem viszont mióta terhes lettem pedig ő is nagyon akarta, bunkó velem időnként. Bánt szavakkal és nem értékel. A szex megszűnt egy ideje, folyton nyomkodja a telefonját. Ha meg közeledik pont akkor mikor brutálisan hányingerem van. Én úgy érzem mindent megteszek amit tudok. A fiunkkal egész nap én vagyok, vezetem a háztartást, főzök minden nap.Amit szeretne megteszem. A férjem most otthonról dolgozik plusz december felében is sokat volt otthon, szabi stb de semmi gyengédebb szó, vagy romantikus este.

El vagyok keseredve, félek mert mintha nem is ő lenne. Napok óta veszekszik velem kiabál és rossz nekem.

Mi történt vele? Mit tehetnék?

Szeretem nem válni szeretnék csak helyreállitani ami tönkre ment.


2019. dec. 21. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a házasság eleve rosszul indult. Ha tudsz, beszélj a férjeddel. Ha nem tudsz, akkor keressetek egy szakembert, aki közvetít kettőtök között.
2019. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Terhességgel, gyerekkel, elö szoktak jönni ilyen problémàk. Dinamika megvàltozik, nem csak ketten vagytok, nem ö lesz a legfontosabb stb. Át Kell beszélni.
2019. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Eleve instabil kapcsolatba hàzasodni, majd 2 gyereket is bevàllalni...hàt... Nem nagy meglepetés ahova jutottatok. Ezt a dolgot csak vele tudod megbeszélni. Ha erre nem hajlandó, akkor lényegében 2 vàlasztàsod van. 1. Tűrsz tovàbb és éltek egymàs mellett miközben ha olyan kedve van " beléd rúg", 2. Vàlàs.
2019. dec. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andi80018 ***** válasza:
Ha nem volt jó a kapcsolatod az anyósékkal, akkor eleve nem kellett volna hagyni, hogy oda költözzetek. Akkor egyébként kiderült volna, hogy a párod ebbe nem ment volna bele, szerintem befolyásolják, nem gyengén. Én úgy látom, hogy a férjed mindig is paraszt volt, csak mivel eddig nem ott éltetek, nem jött ki annyira. Még az is előfordulhat, hogy folyamatosan tele beszélik a fejét, ellened. Ne haragudj, de elég buta és naiv voltál, hogy egyáltalán szültél ennek az embernek. Nem úgy érzem, hogy bármikor is kiállt volna érted a szüleivel szemben. Ráadásul most, hogy van gyerek, tudja, hogy patt helyzetben vagy, és úgysem fogsz semmit tenni. Egyáltalán nem kellett volna a második gyereket bevállalni. Sajnos borítékolható, hogy nem leszel boldog, mivel egyáltalán nem tisztel. Teljesen el fog lehetetleníteni, mert érzi, hogy gyenge vagy. Segítség kellene.
2019. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseriteni, de a házasságotok lefelé megy a lejtőn.Ha bántóan viselkedik veled,beszólogat,akkor már nem tisztel,vagy van valakije, vagy tetszik neki valaki.A gyereket is lehet kötöttségnek érzi,nem jó embernek szültél.
2019. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Arra nem gondoltál hogy ő is ki lehet merülve? Talán neki sem az a legjobb hogy a szülei meg te közted balhé van amikor mindegyikőtök a szerette. Talán tele van feszültséggel! Egyébként ha napközben amikor csak elmész mellette ciŕógasd meg, becézgesd, inkább érzelmileg foglalkozz vele. Kérdezd meg nyomasztja e valami. És..kezdeményezz te is amikor jó neked
2019. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!